1735
1714

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718

امی بیا 😂

جانم؟

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

@mahysh    

دختره پست گذاشته ازجمعه بدم میاد اه اه جمعه خر است...افغانیه اومده زیرش کامنت گذاشته: مرا فوش میدهی؟ پدرت خراست..اجدادت خر است...شوهر برتو گیر نمیاید بر من ظلم روا میکنی؟...😂بابا این چینی هارو عصبانی نکنید اینا مثل آمریکایی ها نیستن فقط تحریم کنن میان زنده زنده آبپزمون میکنن میخورنمونا😬از جنتی عاجزانه تقاضا دارم به نوه و نتیجه های ما و نسل های بعدی بگه که چه مصیبت ها برما گذشت تو این سالها که زنده بودیم😓  خوب شد من زمان های قدیم نبودم وگرنه با این حجم از بدشانسی تیر آرش کمانگیر صاف میومد میخورد به چشم من پسره دور بازوش از انگشت کوچیکه من لاغرتره بعد استوری گذاشته: " درقلمرویی که حکومت میکنم ملکه تا ابد تویی" سلطان یکم جمع تر بشین ما هم جا بشیم😑خدایا میشه 99 رو حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره 
1760

در خروجی کدوم طرفه😶

پنج چیز است که نمی توان آنها را باز گرداند:۱. سنگ ................... پس از پرتاب شدن"۲. حرف ................... پس از گفتن"۳. موقعیت ............... پس از پایان یافتن"۴. زمان ................... پس از گذشتن"۵. دل ......................پس از شکستن"💔

@بهاارر۷۸    

@ترکیدهfati_011    

💚💙 سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤خواهرم بدان که در پس سیاهی چادرت..غربت زهرا (س) را در کوچه های مدینه ،صبر زینب(س)را در کربلا،شیدایی رقیه را در خرابه ی شام تمام شیعه و مظلومیت آن را میتوان دید ...و تو نیز به خود ببال که عالمیان تو را در این لباس رزم و مبارزه در انتظار و قیام مهدی (ع)نظاره گر خواهد بود❣اگر وجود خدا باورت بشه خدا یه نقطه میذاره پایین باورت میشه ❤یاورت❤وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ(۲۲-نور)ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.❤خدایا دستم به آسمانت نمیرسد😔اما تو که دستت به زمین میرسد....."بلندم کن" 

براامضام دعاکنید

براتون صلوات میفرستم لایک میکنم شماهم اگه دوست داشتیدبراسلامتی خانواده ام واینکه هرچه زودترمستقل بشم وصاحب خونه دعاکنید😊https://www.ninisite.com/discussion/topic/4236417/%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84-%d9%88%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a7%d8%ae%d9%87-%da%86%db%8c%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%a9%d9%86%d9%85-%d9%88%d9%82%d8%aa%db%8c-%d9%86%da%af%d8%a7%d8%b4-%d9%85%db%8c%da%a9%d9%86%d9%85-%d9%81%d9%82%d8%b7-%d8%ad%d8%b1%d8%b5-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%ba%d8%b6-%d9%85%db%8c%da%a9%d9%86%d9%85?postId=133233295
1759

@فاطمه۴۰۴۰

خودم بیا😂😂

این که جوابتو نمیدم دلیل براین نیست ک کم اوردم... فقط تو و طرز فکرت رو لایق بحث با خودم نمیدونم😌باشه ..باشه...تو راست میگی😏😎                                   ای کاش به حرفم گوش میکردی تا گوش های عاااالم از ما کر میشد...کاش معما میدانستی و آرام تا معایمان حل میشد... ای کاش به قلبم طلوع میکردی تا آتش چشمانت جز من بر هرکسی خاموش میشد🙃.... کااااش ...!!     ... ای کاش پنجره ای از تو به روی من باز میشد که همه درهای عالم را باز میکرد... و همه درّه ها را بسته..ای کاش...💔💫      خراب شد تصویرش...حتی اگر خدا فرستد باران اسیدی برای تطهیرش...برف و پاکی برای تشبیهش...محمدو عیسی برای تضمینش...یا که شیطان را برای تقصیرش، تمام شد....                خراب شد تصویرش🖤💔

الان میان میگن ضحی  

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!
1651