1711
1714

بچها جونم بیاین اونایی که دوسشون دارین و صدا بزنین ....مخصوصا خوشگلاشو 😁😁😁

کارمند داروخانه هستم اگه سوال دارویی دارین بپرسین خوشحال میشم کمک کنم❤

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

امی بیا 😂

جانم؟

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   

@mahysh    

دختره پست گذاشته ازجمعه بدم میاد اه اه جمعه خر است...افغانیه اومده زیرش کامنت گذاشته: مرا فوش میدهی؟ پدرت خراست..اجدادت خر است...شوهر برتو گیر نمیاید بر من ظلم روا میکنی؟...😂بابا این چینی هارو عصبانی نکنید اینا مثل آمریکایی ها نیستن فقط تحریم کنن میان زنده زنده آبپزمون میکنن میخورنمونا😬از جنتی عاجزانه تقاضا دارم به نوه و نتیجه های ما و نسل های بعدی بگه که چه مصیبت ها برما گذشت تو این سالها که زنده بودیم😓  خوب شد من زمان های قدیم نبودم وگرنه با این حجم از بدشانسی تیر آرش کمانگیر صاف میومد میخورد به چشم من پسره دور بازوش از انگشت کوچیکه من لاغرتره بعد استوری گذاشته: " درقلمرویی که حکومت میکنم ملکه تا ابد تویی" سلطان یکم جمع تر بشین ما هم جا بشیم😑خدایا میشه 99 رو حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره 
1665

در خروجی کدوم طرفه😶

میترسم از زنایی که شرم و حیا ندارن....اینای که هر روز با یکی می پرن....اینای که بخاطر یه مرد دیگه تو مجازی هزارتا دروغ به شوهرشون میگن...اینای که از احساسات بوی نبردن....اینای که ظرافت زنونه ندارن... اینای که بد دهنن...اینای که شیطنتو با هرزگی اشتباه گرفتن....میترسم از زنایی ک دیگه زن نیستن..خانم نامحترم...خیلی بیشتر از اینا می ارزی قدر خودتو بدون....چطوری روت میشه سر سفره شوهرت بشینی ...چطور روت میشه تو چشمای فرزندانت نگاه کنی...سر به بالین شوهرت میزاری از در خونه رفت بیرون اینجا خودتو گم میکنی و فاز روشنفکری برمیداری و اون مهر تعهد به شوهرت که پای سند ازدواجت و دلت و بود میبوسی میزاری کنار ....زیباترین چیز قبل از هر چیزی برای یه فرد متاهل تعهد تو زندگیشه.....واقعا چی شد زنا حیاشون و از دست دادن ....زن بی حیا از هزار تا مرد کفتار صفت ترسناک تره ....تو این ماه مبارک کاش توبه کنن و برگردن... خدا آغوشش بازه البته اگه بنده هاش به درجه ای از لجنی نرسیده باشن که خودشونو گم کنن و اصلا خدا رو نشناسن ....حال و روزتون و گردن هیشکی نندازین ...همه آدمای بد تاوان بدی هاشون و میدن اینجوریام نیست که یکی حق مادری رو زیر پا بزاره حق همسری رو لگد مال کنه خدا بگه عیب نداره حالا تو برو با عشقای هر روز یکی دل و قلوه تو بده 😒😒

@بهاارر۷۸    

@ترکیدهfati_011    

💚💙 تانیایی_گره _از _کار_بشر_وا_نشود‌_با افتخار حافظ کل قران هستم 😍الگوی زندگیم خانم فاطمه الزهرا  🥰من یه شهریوری هستم ..یه دختر فوق العاده مهربون والبته مغرور😎این کاربری که میبین قل و خواهرمه😍hadis133👉👉....خواهر داشتن یه نعمت خیلی بزرگ و خواهر دوقلو داشتن یه نعمت خیلی بزرگ تر🥰خوش به حال من😁از همینجا بهت میگم خیلی دوست دارم 😉😍دوستای عزیزم که علاقه مند به حفظ قران هستن من یه گروه آموزش قران در تلگرام دارم هرکس خواست درخواست بده تا عضوش کنم⚘سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤شنیدی میگن چادری ها عاشق ترن..❤😍

براامضام دعاکنید

براتون صلوات میفرستم لایک میکنم شماهم اگه دوست داشتیدبراسلامتی خانواده ام واینکه هرچه زودترمستقل بشم وصاحب خونه دعاکنید😊https://www.ninisite.com/discussion/topic/4236417/%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%85%d8%b4%da%a9%d9%84-%d9%88%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d9%85%d8%ab%d9%84-%d9%85%d9%86-%d8%a7%d8%ae%d9%87-%da%86%db%8c%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%a9%d9%86%d9%85-%d9%88%d9%82%d8%aa%db%8c-%d9%86%da%af%d8%a7%d8%b4-%d9%85%db%8c%da%a9%d9%86%d9%85-%d9%81%d9%82%d8%b7-%d8%ad%d8%b1%d8%b5-%d9%85%db%8c%d8%ae%d9%88%d8%b1%d9%85-%d8%a8%d8%ba%d8%b6-%d9%85%db%8c%da%a9%d9%86%d9%85?postId=133233295
8

الان میان میگن ضحی  

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!
1712