2737
2734

ما میشوریم حتی بستنی رو 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

وااااای به فنا بری کرونا

چیپس رو شستم آب رفته بود داخلش😣همه چیزو میشورم با مایع ظرفشویی

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
وااااای به فنا بری کرونا چیپس رو شستم آب رفته بود داخلش😣همه چیزو میشورم با مایع ظرفشویی

منم میشورم همه چیز و 

تمام درامدم رفت پای تنقلات برا قرنطینه 

یا هم ضدعفونی کننده و این چیزا اه پولم تموم شد

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
وااااای به فنا بری کرونا چیپس رو شستم آب رفته بود داخلش😣همه چیزو میشورم با مایع ظرفشویی

منم😢بعضی وقتا بازمیکنم میریزم توظرف دیگ نمیشورم

گر نگهدار من آنست که من میدانم                                           شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

بعضیا یجور رفتار میکنن انگار قبل نجس بودیم همش با وایتکس الکل بازی میکنن یامن وسواس دارم قبلم رعایت میکردم شاید

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706