2726
عنوان

تو رو خدا کمک

101 بازدید | 15 پست

لعنت به کرونا همون اوایل بسکه دستم تو مواد و وایتکس و الکل بود کنار انگشت بزرگ وسطی زخم شد هر بار اب میخوره ورم میکنه و دردناکه ظرف رو همیشه با دستکش میشورم ولی خریدارو نمیتونم چه کار کنم عفونت کنه چی؟ داروخانه و بیمارستانم که الودن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عکس دستتو میفرستی؟مامان منم دستاش بدجور شده

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
الان کمک کنید این درد و ورم بره عفونت کنه چی؟

نمیدونم والا از داروخونه بپرس خودت نرو یکیو بفرست

🌹خدا برایم کافیست🌹⛔️درخواست دوستی آقایان ممنوع ⛔️ ❤️در فضای مجازی نیز خدا میبیند❤️
از دارو خانه رفتنم میترسم اخه شوهرم بره باید دوباره تمیز کنم و مکافات 

شوهرتو بفرست... مگه با چی تمیز میکنی که این بلارو سر دستات اوردی؟ وایتکس خالص؟؟؟؟ وایتکسو رقیق کن 

الهی آن ده که آن به...
شوهرتو بفرست... مگه با چی تمیز میکنی که این بلارو سر دستات اوردی؟ وایتکس خالص؟؟؟؟ وایتکسو رقیق کن&nb ...

نه وایتکس رقیق من تو عمرم از وایتکس استفاده نکردم همون اوایل کنار ناخنم و زخم کرد و بعد هی اب میکشید و ورم میکه درد و قرمز میترسم عفونت کنه

2706