1711
1707

چی شده؟

بفرمایید استارتر

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1713
1716

از کحا میدونی کار جاریت بوده و ۳ تا طلسم هم داری؟

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ‌ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤🤰🤰خدایا شکرت❤

که خدا رو شکر باطل شد و خوب شدم 

اما شوهرم همش دعوا داشت چون فامیل خودشون اینکارو کرده بود لجش گرفته بود . به من میگفت حق نداری به روم بیاری و بعضی وقتا هم میگفت تو چون توکل بخدا نداشتی طلسم شدی ! عجبا رو که نیست سنگ پا قزوین اما هیچوقت ازونا بد نمی گفت.  یعنی من توکل نداشتم که طلسم شدم اما زن داداش جادوگر ش هیچ ایرادی بهش وارد نیست 

از کجا فهمیدی؟؟

چون اون کسی که به طرف میگه طلسم داری نام طلسم گیرنده رو هم میگه  

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!

دوستای گل برای آدمایی که نماز میخونن اهل ذکرم هیچ وقت نمیشه از اون جادو جنبلا انجام داد فقط آدمایی که از خدا دورند این چیزا رو زندگیشون. تاثییر میزاره تمام

هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با امدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که آدم خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها... اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند...سالها در جستجوی خدا بودم و عاقبت فهمیدم او در درون من  و اما درون من ویران شروع کردم با نماز خواندن  به بازسازی درونم  و اینک خدا را هر لحظه کنارم حس میکنم بی آنکه نگران باشم  آنان که می‌گویند دین من انسانیت است  دارند خودشان را گول می‌زنند. خدارا  که بشناسی دیگر  هیچ ذاتی بدی در درونت پدیدار نمی‌شود.......این عقاید من  است   اگر  نمی‌توانی بپذیریش  سکوت کن  زمان خودش همه چیز را آشکار می‌کند همانطور که خدایم دارد نگاه می‌کند و تا ب زمانش  به دست  جانشینش در زمین همه چیز را حل کند... .. علاقمندان به کتابخوانی الکترونیکی به این سایت مراجعه کنند. دانلود کتاب ها رایگان   https://newriter.ir/                      ♥لا حول ولا قوة الا بالله العلي العظيم♥
1436
دوستای گل برای آدمایی که نماز میخونن اهل ذکرم هیچ وقت نمیشه از اون جادو جنبلا انجام داد فقط آدمایی ک ...

اصلا هم چنین چیزی نیست عزیزم

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ‌ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی چه حس و حالی دارد❤در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤🤰🤰خدایا شکرت❤
چون اون کسی که به طرف میگه طلسم داری نام طلسم گیرنده رو هم میگه    

نه نمیگه والا من به طلسم اعتقاد ندارم به دعا این چیزا ولی برام نوشتن همسرمم دعاشوگرفت ولی خوب نشدم خیلی دوستدارم بدونم کیه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
⁦❤️⁩🌛سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦🌛❤️⁩
1651