2733
2734
عنوان

حال تهوع

211 بازدید | 20 پست

سلام من اوایل ماه سه بارداری هستم حال تهوع شدید و معده درد دارم دکتر گفته قرص دمیترون نصفه مصرف کنم هروقت ک حالم بد شد. میخواستم بهم بگین تا چند تا در روز مجازم مصرف کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

گلم من نمیدونم ولی میدونم سیرابی خوبه برا تهوع و صبح به صبح رب انار بخوری ناشتا من شنیدم امتحان نکردم 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

درمان تهوع بارداری فقط باید حداقل هفته ای یه بار سیرابی بخوری عالیه هم واسه بچه مقوی هست هم حالت تهوع رو از بین میبره 

ای جماعت عاشقم من... عشق جذابم حسین دی.... هچکسه باش ایرمرم چون منیم اربابیم حسین دی 😭😭😭😭
2738
قرص نخور چیزای ترش بخور خوب میشه  من مامانم تو بارداری قر قوروت قرمز میخورد خوب میشد

من انقد چیزای ترش میخورم تا همین حالاشم حالت تهوع دارم

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
سه تا کامل منظورتونه یا نصفه؟

من ک اوایلش فقط امپول بعدش روزی ۲تا قرص کاملشو میخوردم الانم روزی ۱دونه رو باید بخورم چون نخورم تهوع مگیرم

در مسیر آرزوهایمان اگر سمج بودیم، در زندگی دیگران، در قضاوت کردنِ دیگران، و در حسادت کردن به دیگران، اینقدر سمج نمی شدیم …

عزیزم من تهوع شدید دارم و اینقدر حالم بد میشه نمیتونم هیچی بخورم چون سریع پس میارم 

قرص و امپولم جوابگو نبود 

تنها کاری که خیلی برام جواب داده اینه 

یه پرتقال و از وسط نصف میکنم و عمیییق بو میکنم 

واقعا حالم و خوب میکنه 

و کشک خشک میزارم توی دهنم و میخورم 

امتحان کن 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍

اب پرتقال طبیعی هم عاااالیه بگیر کم کم بخور 

گاهی یک کلمه حرف چنان امیدی در یه نفر ایجاد میکنه قابل وصف نیست 😍😍گاهی هم یک کلمه چنان یک نفر و ناامید میکنه و زندگیش و زیر رو میکنه که خدا میدونه 😔😔سعی کن همیشه حرفات بوی خوبی بده و حال بقیه رو خوب کنه 😍😍
2706