2737
2734
عنوان

بچه مادرشوهرم....

465 بازدید | 24 پست

سلام خانما من با مادرشوهرم تو یه ساختمون زندگی میکنیم 

خودش با پسر ۹سالش زندگی میکنه پدرشوهرم یه شهر دیگه اس به خاطر کارش فعلا یه شهر دیگه اس. من کمتر از یک ساله ازدواج کردم و تو این شهر غریبم و تنهام. مشکل بزرگ من پسر مادرشوهرمه که خیلیی شره قرص اعصاب قوی میخوره ب خاطر تشنجی که تو ۶ سالگی کرده بود همیشه میاد خونه ما و اذیتم میکنه هلم میده نیشکونم میگیره میزنه . تلوزیون رو تا اخر بلند میذاره بدتر از همه حرفاش از نیش مار بدتره منم همش جلوش حجاب دارم به مادرشوهرمم میگم میگه پس کجا بره نیاد پیشتون .. اخه این چ رسمیه عروس گرفته پسرشو انداخت گردن من خیلی اذیتم اصن نمیتونم با شوهرم باشم همش دلم میخاد برم خونه بابام از اینجا راحت شم ولی خب راه حل نیست. چیکار کنم خانما دارم دیونه میشم

همسرت بايد محكم حرف بزنه و نزاره كه بياد

ولي كاش با اين آدم ازدواج نميكردي

برادرشوهرت الان بچس، چند سال ديگه خيلي مشكل ساز ميشه برات

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

با این پسر مستقیم و بی رودرواسی رفتار کن مرگ یکبار شیون هم یکبار . هر وقت پشت در بود زنگ زد در رو باز نکن . اگر اومد خونت بهش بگو دوست ندارم بیایی اینجا کنترل تلویزیون یا سیم تلویزیون رو قایم کن اونقدر زجرش بده که نیاد دیگه . ممکنه دعوای حسابی با مادر شوهر  یا شوهرت ایجاد بشه ولی بعدها آشتی کنید ولی برای همیشه راحت میشی . اینو بدون آدمای رئوف و مهربان متضرر هستن همیشه

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
اخه مشکل اینجاس که بییت و چهار ساعته هستش بره دو دقیقه بعدش میاد باز

اسی عزیزم اونو بچس معلومه خونه خودشون راحت نیس ک میاد اونجا براش زمان و قانون مشخص کن مثلن دوساعت س ساعت و مثلن محدودیت برای صدای تی وی و بقیه چیزا کامل منعش نکن اگ مادر شوهرت اعتراض کرد بگو خب خیلی بچه که نیس منم جلوش راحت نیسم میخام گاهی اوقات راحت باشم

اسی عزیزم اونو بچس معلومه خونه خودشون راحت نیس ک میاد اونجا براش زمان و قانون مشخص کن مثلن دوساعت س ...

اینطوری ک خیلی خوب میشه اگه واقعا شوهرم همکاری کنه ولی میدونم باز بیاد در بزنه زبونش نمیچرخه بش بگه الان نه

2706