2733
2734
عنوان

خانواده

61 بازدید | 4 پست

بچه ها من یه پدری دارم که دکترا داره 

کلا من و برادرم هرچی  هر حرفی بزنیم یا یه مطلب جدید بیان کنیم

اصلا باورش نمیشه 

ولی کافیه همون حرف و از بقیه بشنوه مخصوصا فامیلای خودشو و خواهرزادهاش یا برادراش 

کلا وقتی همه ی فامیل طرف پدری هستیم داریم حرف میزنیم خیلی خوب و صمیمی 

حالا هرکی نظر خودشو  میگه پدر من اصلا به نظر ماها توجه نداره فقط هر چی فامیلاش بگن

، ما هم بخدا تحصیل کرده ایم مخصوصا برادرم از همه دانشگاهش بهتر و رشته ی بهتر 

رتبه دورقمی کنکور 

یه گروه فامیلی هم دارن من و داداش و مامانم عضو نیستیم فقط بابام عضو هست با خواهراشو خواهرزاده و داداش و زنداداشش

زنعموم اونم تحصیل کرده است 

عموم هم همین طور 

من مادرم تو بهترین دانشگاه قبول شد همین بابام نزاشت بره درس بخونه

البته مادرم خیلی مهربون و اهل ورزش و علم هست ولی مدرک نتونست بگیره 

وقتی زنعموم  یا بقیه یه چیزی تو اون گروه میفرستن بابام انقدر خوشش میاد ده بار نگاه میکنه

ولی ما میفرستیم یا جواب نمیده یا میگیم فلان چیزو دیدی برات تو تلگرام فرستادم میگه اره چه قد مسخره بود

مخصوصا مادرم میفرسته

خلاصه من ناراحت میشم.

یه بار به خاطر کینه ای که از پدرم داشتم بدجور اذیتش کردم و گریشو دراوردم ولی  دیگه خسته شدم

دلم برا مادرم میسوزه

خیلی خوبها و اصلا دست و دلباز و همه چی زندگیشو واسه مادرم کرده

یه راهکار بدید

عزیزم سنش بالاس نمیشه عوض کرد مخصوصا اینجور بابارو من اگه جات بود رک بهش میگفتم که اخلاقش درست نیست 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابای منم همینجوری کافیه اونا بگن خوبه میگه خوبه 

ما ها اصلا هیچی

اگر میخایید نذر کنید برای حاجتتون، برای عید غدیر نذر کنید💚بیایید غدیر رو عاشورایی برگزار کنیم 😍چه بگویم که علی کیست😍رفته ساقی که قدح پر کند و برگردد🌺عرش را غرق تهیر کند و برگردد🌺دیر یا زود ولی می‌رسد از راه اخر🌺یک نفر عین علی می‌رسد از راه اخر🌺مینویسم که شب تار سحر میگردد🌺یک نفر مانده از این قوم که برمی گردد🌺ان شاء الله.✌️ما_ملت _امام حسینیم. گر به دولت برسی مست نگردی مردی🌷گر به ذلت برسی پست نگردی مردی🌷اهل عالم همه بازیچه دست هوسند🌷گر تو بازیچه این دست نگردی مردی🌷با خبر باش پس از ظلمت این چند صباح💓صبح دولت بدمد، شادی ما پشت در است💓گر که ریزد خون من آن دوست رو پای کوبان جان برا فشانم بر او💞رقص جولان بر سر میدان کنند، رقص اندر خون خود مردان کنند💞در آن نفس که بمیرم در آرزوی تو باشم 🥀بدان امید دهم جان که خاک کوی تو باشم 🥀به وقت صبح قیامت که سر ز خاک بر ارم🥀به گفتگوی تو خیزم، به جستجوی تو باشم🥀گرفتارم، گرفتارم یا ابالفضل💔گره افتاده در کارم یا ابالفضل💔دعایی کن دوباره چند وقتیست💔هوای کربلا دارم یا ابالفضل💔تمام لذت عمرم در همین است که مولایم اميرالمؤمنين است💓اشهد ان علی ولی الله💓عاشق شعرم