2726
عنوان

بارداری

104 بازدید | 14 پست

سلام 

دوستان من اورژانسی خوردم ۵ روز بعد پری شدم الان زیر دلم خیلی درد میکنه مدامم تهوع دارم بیبی چک زدم اول منفی بود بعد چند ساعت مثبت شده آیا باردارم؟؟ پزشک یا کارشناس مامایی هست کمک کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعد از چندساعت ؟

بیبی چک ربع ساعت نهااایت نیم ساعت اعتبار دارع

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728

اگر از زمان تخمک گذاریتون گذشته بوده و اخرای سیکل بودیت خیلی بعیده که بارداری باشه....بیبی چک بعد چند ساعت نامعتبره جواب ...تو خوردن قرص اورژانسی زیاده روی نکنید ۲بار در سال مجازه اونم موقعیت واقعا ضروری

یارب نظر توبرنگردد.برگشتن روزگار سهل است.
سر موعد پریود شدم بعد قرص الان ۴ روز از پریودیم میگذره ولی تهوع دارم زیر دلمم درد میکنه

خوب عادت شدی دیگه ؟ عادتت تموم شد بی بی چک زدی عادتت لکه بود یا مث همیشه 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
خوب عادت شدی دیگه ؟ عادتت تموم شد بی بی چک زدی عادتت لکه بود یا مث همیشه 

مثل همیشه بود اول لکه بعد ۳ روز خونریزی بعدم کم شد و تموم. ببین ۲۷ اسفند رابطه داشتم۶ ساعت بعد قرص خوروم ۳ فروردین پریود شدم الانم پریودم تموم شده اما تهوع دارم و زیر دلمم درد میکنه ممکنه باردار باشم. اشتهام ندارم به غذا

مثل همیشه بود اول لکه بعد ۳ روز خونریزی بعدم کم شد و تموم. ببین ۲۷ اسفند رابطه داشتم۶ ساعت بعد قرص خ ...

ببین چون خونریزی کردی احتمالش نیست بعد اگه بارداری باشی الان نشون نمیده یماه از رابطتت بگذره حداقل اگه این ماه سر موعد عادت نشدی یه بیبی چک بزن 27 فروردین یه بی بی بزن بعد بی بی چک همون تا یربع اول نهایت درست برا بعضیا مثبت میشن ولی نزدیک موعد باشه و باردار باشن ولی هنوز یماهم نشده این حالتت شاید بخاطر قرص 

شب که می خوابی سعی کن همرو ببخشی⁦ شاید فردایی نباشد🌏🌛⭐ عاشق انسان ها و حیوانات 😍⁦❤️⁩🐕
مرسییی ازت،❤ ایشالا که بارداااار نباشم 

نیستی عزیزم چون خونریزی کردی احتمالش یه درصد 

مثل همیشه بود اول لکه بعد ۳ روز خونریزی بعدم کم شد و تموم. ببین ۲۷ اسفند رابطه داشتم۶ ساعت بعد قرص خ ...

ببین من این ماه یه هفته دیرتر شدم بعد لکه بینی و بعد  خونریزی داشتم حتی حالت تهوع و اینا فکر میکردم باردارم دکتر رفتم گفت پر از کیست ریز هست رحمت و گفتش قرص اورژانسی خوردی گفتم قبلا خوردم ولی الان نه. گفت معمولا عوارض قرص اورژانسی کیست های ریز  تو رحم هست

2706