2726

این کیکم واسه خانمایی که هی گفتن دستور بزار این من به اندازه دونفر درست کردم تو تاپیک قبلیام با عنوان شیرینی منوخواهرشوهر میتونید بقیه مدل کیک و شیرینی رو ببینید و بگید تا براتون دستور بزارم 

مواد لازم :

2پیمانه آرد

1پیمانه شکر

1پیمانه شیر

بکینگ پودر یک قاسق مربا خوری 

تخم مرغ دو عدد

وانیل کمی 

روغن یک قاشق

مدت لازم روی گاز40

ابتدا ارد و بکینگ پودر را مخلوط کرده و سه بار الک میکنیم شیر ، تخم مرغ ، شکر را به آن اضافه نموده و با همزن دستی یا چنگال هم میزنیم بعد قابلمه را چرب کرده طوری که کمی روغن تو کفش باشه حتما بعد مواد رو میریزی و 40دقیقه میزاری با شعله کم وشعله پخش کن 

این که الان عکسش گذاشتم زعفرون کردم داخلش شما اگه بخواید زرد بشه زعفرون واگ قهوه ای بشه کاکایو بریزید 

مواد لازم برای اب کردن شکلات برای روی کیک:

من اینجا از شکلات نسکافه ای استفاده کردم 

خب ظرفی رو اب میزاری رو گاز تا به جوش بیاد بعد یه کاسه بزار رو سر ظرف شکلات ها را بریز داخلش و همون اندازه شیر بریز و هم بزن (روش بن ماری )

و بعد بریز رو کیک مزه ای بسیار خوشمزه داره 

نوش جان  

کسانی که سرکتاب میخوان خصوصی (مادر سه فرزند

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط گنبدی شده. بقیش خوبه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2728