2726

من ۲۳ هفتم نیام😂🤦🏻‍♀️

شکمم زیاد بزرگ نیست

باردارا چه میکنید با کرونا و استرس هاش😢

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
من 12 هفته گفت احتمال دختر 15 هفته گفت صد در صد دختر

چ جالب منم احتمال داد البته بهش فکر نمیکنم الان هفته دیگه مشخص میشه دیگه سونو انومالی دارم بازم خوب زود بهت گفته دمش گرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خونه مادرمم ...از بوی همه چیز بدم میاد هرچی  میخورم بالا میارم

آخی عزیزم منم تا آخر ۱۸ هفته تقریبا همینجوری بودم هرچی میخوردم بالا میاوردم واقعا سخته اما میگذره و تموم میشه💚

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728
اولیه. دخمله. در حد نبض بعضی وقتا حس میکردم خیلییییی کم بود. من چاقم خودم از قبل شکم داشتم الان کم ک ...

اها من ک خیلی لاغرم برا همین قشنگ حسش میکنم البته ن همیشه گاهی بسلامتی منم اولیه

میشی عزیزم دعا میکنم برات زود دعاهام میگیرها خخخ البته امیدت ب خدا

مرررسی عزیزم.. انشاله زایمان راحت و یه نی نی سالم و خوشگل ب دنیا بیاری.. اگ دختر بود الگوی بقیه باشه.. اگ پسر بود حسرت دخترا😜

سلام دلبندای مامان ❤️ میدونین چندوقته من و باباتون انتظارتونو میکشم؟؟؟ میدونید چقد ماها گذشت وما هر ماه منتظر بی بی چک مثبت بودیم! همه فکر میکنن باید حتما بچت کنار باشه تا اسمت یه مادر باشه، اما همه ی کسایی که منتطرن هم مامانن، مامانای مهربونی که دلشون پر میکشه برای نگاه کردن به بچه ای ک از گوشت استخون خودشونه.. باور کنید همه ی ما مادریم! ما ها مادریم ک شبها خواب نی نی میبینیم. صبج که بلند میشیم دلمون برای خوابمون تنگ میشه😞 ما ها هم مادریم ک خیال میکنیم بچه ها خونه رو گذشتن رو سرشون و منتظرن باباشون ا سرکار بیاد و باهاشون بازی کنه... ماها همه مامان های منتظری هستیم ک امید داریم به روزی ک  صدامون بزنن وما باعشق بگیم جان  مامان(-:❤️
من هفته ۱۴ ام‌ تقرریبا .تهوع ام دره بهتر میشه ، شکمم یکم دراووردم ، دیروزم فهمیدم نی نیم دختره ! است ...

من هم اخر هفته ۱۴ هستم خیلی استرس دارم هیچ حرکتی رو حس میکنی 

به چه می اندیشی نگرانی بیجاست ، عشق اینجا تو اینجا خدا هم اینجاست .
اها من کلا شکم نداشتم اصلا برا همین الان یکم گرد شده دور شکممو اندازه میگیرم هفته ایی ۲سانت بیشتر می ...

واقعا  هفته ای دو سانت اضافه میشه پس منم امتحان کنم 

اوو عزیزم خیلی زوده من الان خیلی حس نمیکنم تا ۲۰هفته عادیه حس نکنی نترس

اخه ۱۲ هفته همه چی خوب بود دو تا سقط خاموش داشتم قبلش هر هفته میرفتم سونو ولی الان بعد از دوازده نتونستم برم سونو همش استرس داشتم 

2706