2737
2734

صابون سفیداب بخر بزن ی هفته ای سفید میشه بدنت

من یساله میزنم

هزینشم ۵ بود قبلا - الان شده ۸ فکر کنم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
صابون سفیداب بخر بزن ی هفته ای سفید میشه بدنت من یساله میزنم هزینشم ۵ بود قبلا - الان شده ۸ فکر کن ...

آیدااااا

عشقم بررررگشتتتت😍😍😍😍😍

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آیدااااا عشقم بررررگشتتتت😍😍😍😍😍

وای خوش خبر باشی عزیزدلم😍😍😍😍واقعا خوشحالم کردی باخبرت

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
وای خوش خبر باشی عزیزدلم😍😍😍😍واقعا خوشحالم کردی باخبرت

فدات شم 

خودمم خیلی خوشحالم😍

دلم خواس یهو بهت بگم😅

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2738
اره بخدا من استفاده میکنم ب خیلیام تو سایت معرفیش کردم

همون که گل حمام ام بهش میگن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
فدات شم  خودمم خیلی خوشحالم😍 دلم خواس یهو بهت بگم😅

خدانکنه عشقم😊بخدا ک واقعا خوشحال شدم

ایشالا دگ هیچوقت حتی یک دقیقه هم ازهم جدا نشین اینو از صمیم قلبم میگم😊😍

چطوری؟ چیکار کردی برگشت؟

صحبت کردیم

گفت اگ‌میفهمیدم اینقدر غصه میخوری هیچ وقت اینطور غلطی نمیکردم

2706