2410
2553
عنوان

میخوام ی تغییر بزرگ کنم

554 بازدید | 53 پست

همیشه دختری بودم شلخته😢و این شلختگی باعث بود همه سرکوفتم کنن😐میخوام اولا لاغر شم ی مقدار کوچولو اضافه وزن دارم بعد رو شخصیتم کار کنم چون شخصیتم شده ی ادم مجادله جو و ی دنده میخوام رو رفتارم و رو بی خیال شدن و سیاستمم کار کنم و همینطور رو تیپم و مدل لباسم کسی میتونه منو کمک کنه🥰ایده ای دارین؟؟؟؟مرسی از دوستای خوبم اگه کمک کنین ممنون میشم

سلام عزیزم 

برای استایلت کمک میخوای؟

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
اره اگه بشه ممنون میشم

چ سبکی بیشتر میپوشی؟

چادری؟مانتویی؟

قد و وزنت؟

طرفدار اسپرتی؟

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
🤔

درس اول بود😂😂😂

یعنی واسه هرکنشی واکنش نشون ندی 

آفرین میخواستم بدونم عکس العملت چیه😂😂😂

یجورایی میخواستم محکت بزنم ببینم پرخاشگری میکنی یا ن

💪آفرین

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
سلام عزیزم  برای استایلت کمک میخوای؟

من میخام 

۳۱ ساله 

متاهل بی بچه 

تیپ اسپرت 

عاشق مانتو کتی و کفش اسپرت بند دار و شلوار لی ۹۰

قد ۱۵۶ 

وزن ۶۲ و نیم 

حالا بگو 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟

منم دارم رو مستقل بودن خودم کار میکنم هم سن تو ام..میخام ان شاءالله کرونا تموم شه برم گواهینامه بگیرم خیاطی یاد بگیرم البته من کلا لوس ام میگن و یه مشکل اساسی ک دارم اینه ک نمیتونم صبح ها زود بیدار شم..

2706