2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من برای تنظیم پریودم ویتاگونس میخوردم .

چون دارای هورمونهای زیادیه . 

هورمونها وارد بدنم شده بودن . که عین دیونه ها شده بودم.

همش دعوا و جیغ و داد و  ....  .

بعدش دیدم اینطوری نمیشه رفتم دکتر . با داروهای دکتر درمان کردم .

داروهای گیاهی چون به یک اندازه برای همه تجویز میشه خوب نیستن . اما پزشک دارهایی که میده با اندازه های متفاوته

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من برای تنظیم پریودم ویتاگونس میخوردم . چون دارای هورمونهای زیادیه .  هورمونها وارد بدنم شده ...

با داروهای دکتر بعد چند ماه نتیجه گرفتید؟؟؟شوهرتون هم مشکل داشت یا فقط خودتون

پودر اینوفولیک چی هست؟؟؟

یه پودر تقویتی که برا کیفیت تخمک خیلی خوبه.معمولا کسایی که تنبلی دارن استفاده میکنن.اینجا هم خیلی در موردش تاپیک زدن،میتونی استفاده کنی.ورزش مخصوصا دراز نشست عالیه برا تنبلی

یه پودر تقویتی که برا کیفیت تخمک خیلی خوبه.معمولا کسایی که تنبلی دارن استفاده میکنن.اینجا هم خیلی در ...

از کجا میتونم تهیه کنم ،میتونی از جاریت دقیق بپرسی چیا استفاده میکرده مخصوصا عرقیحات یعنی هر چی میخورده بگه ،تا کی مصرف کرده وبعد چند مدت نتیحه گرفته

خوب چیا مصرف کردید بعد چند مدت نتیجه گرفتید بچه دار شدید؟؟؟؟پریودتون منظم شد بعد باردار شدید

دارو های گیاهی هم مثل شیمیایی باید حتما با تجویز پزشک باشه براساس طبع بدنتون من الان بگم بهتون شما استفاده کنین شاید مضر باشه براتون 

آره بچه دار شدم یک سالی طول کشید وبعدش هم پریودام منظم بود 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
از کجا میتونم تهیه کنم ،میتونی از جاریت دقیق بپرسی چیا استفاده میکرده مخصوصا عرقیحات یعنی هر چی میخو ...

دقیقا می‌دونم چون در جریان بودم.فقط رو تغذیه اش کار میکرد،خوردن گرمیجات زیاد،خوردن سردی ها با مصلحاتشون،گاهی چندتا دونه اسپند قورت میداد در ایام غیر پریود،بادکش گرم کمر و رحم و تخمدان دو روز یه بار و ایام غیر پریود،خوردن پودر اینوفولیک

2706