2726

میترسم برم جلو و ضایع شم میترسم فالو کنمش و پشیمون شم

میترسم اهمین نده یا کس دیگه ایو داشته باشه

اینم بگم من این پسرو از ۶سالگیم میشناسم اونم منو میشناسه 

هردومون ۱۹ سالمونه تو پروفایلش کنار آیدیش زده ۷۹۸۶

میدونم متولد ۷۹عه ولی اون ۸۶ چیه 

یعنی کسیو دوس داره که متولد ۸۶عه؟☹

هنو فالو نکردی ایدیشو بده من تا برم تمومش کنم برات 😐😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

نرووو سمتش اشتباه منو تکرار نکن

خواهرانه بهت میگم

تنهایی خیلی خوبه اینکه تاحالا تو زندگیت نبوده خیلی خوبه

همینجوری بمون

پشیمون میشی 

حتی فالوشم نکن

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
هنو فالو نکردی ایدیشو بده من تا برم تمومش کنم برات 😐😐🍭

نهههه

با یه پیج فیک فالوش کردم اونم فالوم کرد میخوام با اون پیج فیکه خودمو فالو کنم و منتطر باشم اونم منو فالو میکنه یانه

نهههه با یه پیج فیک فالوش کردم اونم فالوم کرد میخوام با اون پیج فیکه خودمو فالو کنم و منتطر باشم او ...

😂😂😂🤣خدا شفات بده بابا مگه هزارتو راه انداختی🤣🤣🤣🤣برو قشنگ فالوش کن بعدم تورش کن خیلی راحت تر از اونه که بهش فکر میکنی😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706