2737
2734
عنوان

امروز چه کارهایی کردین😁

413 بازدید | 64 پست

چه کارا کردین چیکار میخواین بکنین🤔

من خوابیدم 

خوردم😂

پشمامو زدم 

با خواهرام حرف زدم یه عالمه

حالاهم میخوام اتاقمو مرتب کنم

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلوچه‌ پختم کمی‌ گند‌ زدم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
2738

رخت  خواب جمع کردم 

سفره رو پهن کردم

سفره رو جمع کردم 

رخت خواب پهن کردم الان 25 روزه کارمون اینه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

خوابیدم خوردم خوابیدم

با ی وحشی توو سایت دعوام شد😂😂 هنوزم دارم با شوهرم میخندیم بهش. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706