2726
شوهرت مقصره ک اجازه دخالت ب پدرش داده 

عزیزم امضات ناراحتم کرد امیدوارم بزودی مادربشی عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم امضات ناراحتم کرد امیدوارم بزودی مادربشی عزیزم

مرسی عزیز دلم 😘

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

حالابخاطراین خانم نمیدونن چیکارکنن منم۱۸سالم بود ازدواج کردم اینم ۱۸سالش کنار اسمش یه خانم خانمی راه میندازن که نگووو وقتی نامزدبودمناسبتایی که برامن چیزی نیاورد مادرشوهرم برااون میبرد مننم ۲۰روزی میشه چادرمو گذاشتم زمین خونه پدرشوهرمم روبرو خونمونه میرفتم میومدم دیدن که دیگه چادرنمیپوشم دفعه اخری که رفتیم دیدم پدرشوهرم ج سلامم نداد

حالابخاطراین خانم نمیدونن چیکارکنن منم۱۸سالم بود ازدواج کردم اینم ۱۸سالش کنار اسمش یه خانم خانمی راه ...

خب جهنم جواب سلان نمیده سرت نکن زوری که نیس

از رنجی خسته ام که از آن من نیست روزگار غریبی ست نازنین...من مرگ را زیسته ام 
حالابخاطراین خانم نمیدونن چیکارکنن منم۱۸سالم بود ازدواج کردم اینم ۱۸سالش کنار اسمش یه خانم خانمی راه ...

نده بدرک اصلننن برات مهم نباشع کار خیلی خوبی کردی مهم اینه الان تو راحتی 

شوهرت چیزی نمیگع؟ 

حالا باکی حرفت شده امروز؟

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی...

بنده خودم چادری‌ام و محجبه اما میگم چادر فقط حجاب برتره

پوشیدن چادر واجب نیست،بلکه مستجبه 

واجب فقط رعایت حد و حدود حجاب به صورت شرعی هست حالا هرجوری و به هر نحوی...

به علاوه اینکه چادر اجباری مفت نمی‌ارزه 

بهشون بگو من حجابم رو که رعایت میکنم،اما چادر اجباری که نمیشه....

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹

به شوهرم که گفتم اونم به پدرش گفته بود امروزکه مغازه شوهرم بودم پدرشوهرم اومد صورتمم نگانکرد گفت به شوهرت گفتی محلت نمیدم هرروز یه حرف درست نکن انتظار داری جلوت برقصم تاوقتی که بخوای مانتویی بیای خونم ادم حسابت نمیکنم

2706