2737
2739

سلام گل گلی ها 

بچه من به کارتون علاقه زیادی داره و نگاه میکنه ولی خیلی کارتون ها بد آموزی دارن 

شماها چ کارتون هایی رو براشون میخرید چه بازیهایی میکنید ک یه چیزی رو آموزش بدن به کودک 

یا بازیهایی ک قران رو یاد بگیرن چکار میکنید؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

دو سال و ۱۰ ماهشه بچم پسره

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کارتن چه بداموزیی داره؟

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2728

من مذهبی نیستم اما نمی دارم هر کارتونی رو ببینن

خونه ما باب اسفنجی..بن تن..لاک پشت های نینجا..و ملکه یخی ممنوعن

❤لطفا کاربر آقا ریپلای لایک و شرکت در تاپیک های من نداشته باشه.با احترام فراوان❤

من احازه میدم دخترم فقط کارتن های زبان اصلی نگاه کنه😕

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2738
خب بزن شبکه پویا.. کدوم کارتون ها بد آموزی دارن؟؟

مثلا عصر یخبندان حرفای خوبی نمیزنن یا بره ناقلا شبکه پویا هم بعد از ظهر ها مناسب سن بچم نیس نگاه نمیکنه

من مذهبی نیستم اما نمی دارم هر کارتونی رو ببینن خونه ما باب اسفنجی..بن تن..لاک پشت های نینجا..و ملک ...

ببخشید میشه بدونم چرا؟؟

با منشیم هماهنگ کنید و یک وقت برای مشاوره بگیرید😁😘

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
من مذهبی نیستم اما نمی دارم هر کارتونی رو ببینن خونه ما باب اسفنجی..بن تن..لاک پشت های نینجا..و ملک ...

عصر یخبندان هم بزار کنارش و بدبختی پسر من فقط اونارو نگاه میکنه

2706