2733
2739
عنوان

در چه حالین؟🥴

218 بازدید | 38 پست

خودم در حال بادمجون کباب کردن تو تراس 😍

دریغ از یه پسر مجرد خوشتیپ و پولدار ک در همین بیاد منو ببینه بفمه چقد زن زندگیم و بشم عروس ننش🥴

نبات هستم🥰لایک نکنید پیلیز 😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دراز کش گوشی بدست دهنم کف کرده از تاپیکها، الان تشنج میکنم😓😂

کاربر قدیمی هستم، به سری عقده ای گزارش زدن ترکید😒نظرمو دوس نداری نخون 😑این نی نی یار ها هم نباید واسه هر گزارشی یکیو بترکونن شاید یه سریا سادیسم دارن الکی گزارش میزنن، اصلا اگه کسی از من و نظراتم خوشش نمیاد جمع کنه از اینجا بره، مرسی اه😳

منتظر اذان مغرب 😊قبلشم شامو درست کردم. قبلشم درس خوندم. کتاب. به گلام رسیدم. بعد اینم کتابو فیلمو شامو ...انشاالله خوشبخت شی

گاهی نمی شود که نمی شود گاهی نخواسته قرعه به نام تو می شود.
2738

دارم قهوه میخورم میخام عکس فنجونمو بدم دوستم فال بگیره

نه تو میمانی و نه اندوه...ونه هیچ یک از مردم این ابادی...به حباب لب یک رود قسم...وبه کوتاهی ان لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد...ان چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...لحظه ها عریانند...به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز........لحظه هاتو قشنگ بساز

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

طبق معمول دراز کشیدم 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706