2726
عنوان

گوش شوهرم خوننن😭😭😭عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 72 پست

دلم واسه شوهرت سوخت

😂😂😂بچه ات ماشالا چه شیطونه

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اب تو گوشش نره من پرده گوش بابام چند سال پیش اسیب دید دکتر گفت موقع حمام نباید اصلا اب به گوشش بخوره به چیزی شبیه سمعک براش نوشت رفت ساختن سایز گوش خودش میذاشت تو گوشش بعد میرفت حموم حدود دو ماه

2728
نمیکنه؟؟؟😐

چطوری؟ دیوید خوبه!؟

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
چطوری؟ دیوید خوبه!؟

دیوید خونه نیس که خواهر...دو ماه یبار میاد یه هفته میمونه میره..بمیرم براش😣😢

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
دروغ😭😭😭😭😭

اگر صدارو خوب میشنوه مشکلی نیست فقط زخم شده.

پاره شدن پرده ی گوش تا چند وقت توی معز ادم صدا ویز میاد.

الان بچه ت خوبه؟باباش نکشتش؟😁

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
دیوید خونه نیس که خواهر...دو ماه یبار میاد یه هفته میمونه میره..بمیرم براش😣😢

😢😢😭

اول از همه برا حاجت دخترم دعا کنین عزیزان   یه بار معلممون گفت بنویس قسطنتنیه منم نوشتم قغسثصتطنتطنیهححاااالم از این بهتر نمیشه حالاکه نیستی😛😛 دیگه قسمت هرچی باشه به تو مربوط نیس    وای چقده مستم من🌷 خاک تو سر دو تا دوست پسرای قبلیم    
😢😢😭

وقتی هم خونس همش میخواد با دوستای اشغالش بره بیرون😠😠😠😯

من تورکم🖤🖤امشب دوباره🖤 بارون غم میباره🖤از حال این دل🖤 کسی خبر نداره🖤 یه قاب عکسی ازت روی دیواره 🖤تموم هستیم همین یه یادگاره🖤🖤🖤🖤🖤دردت به جونم... دلم تنگ شده واست🖤 آروم جونم... دلم 
وقتی هم خونس همش میخواد با دوستای اشغالش بره بیرون😠😠😠😯

😡 بمیرم برات نیکی جونم

هیچ کارش نکرد خیلی دوستش داره

شوهر منم همینطوریه..چند وقت پیش دخترم لیوانو زد تو پیشونیش کم موند از هوش بره از درد...ولی جیزی نگف بهش😂

2706