2726
عنوان

شهردار شهری شدم ک مادرم توش گدایی میکرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2724 بازدید | 134 پست

عزیزم من همش چک میکنم ببینم کی داستان میزاری

براش تایم بزار اخرشبابفرست بازدیدشم بیشتره

چون خیلی کم میام سایت شایدبزودی کآربریم دونفره بشه چون اینجاخیلی کاراگاه بازیه گفتم درجریان باشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عالی بودممنون

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
هیچکی دنبال نمیکنه حیف وقت و انرژیم اینجا ادمای اهل مطالعه انگار خیلی کمه خودتون برین پیج مرهم نامه ...

عزیزم ما دنبال میکنیم منتها بعضی همون موقع بعضی یوقت دیگه.خود من معمولا طرفا ساعت 3 بعدازظهر تا 4 و شبا بعد پایتخت میام نی نی سایت ولی تاپیکت رو که هربارم لطف میکنی تگم میکنی ذخیره میکنم و هرزمان بیام میخونمش.بالاغیرتت بازم داستان بذار تو این وضع یکی از سرگرمیای منه  

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
2706