2726
عنوان

خانمای عرب لطفا

105 بازدید | 9 پست

مخاطبم یه خانم عراقی هست

میخوام بگم>>> سراغی نمیگیری😉

یا یه چیزی با این مضمون.چی باید بنویسم؟

بعد میخوام بگم<>> اوضاع کرونا در کشور شما چطوره ؟

میشه اینا رو به عربی بگید؟

گوگل ترانسلیت چرت و پرت تحویل میده😐

زبان محاوه ای اونها فرق داره 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چطوری سراغ نمیگیری؟ (   هلا اشلونچ  ماتخابرین ما تنشدین علینا؟ ) 

اشلون وضعیته ال کرونا  اهناک؟  شتسوون؟ ؟ 

دومی هم میگه وضعیت کرونا چطورع اونجا چکار میکنید؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2728

حالا وقتی جوابتو بده می فهمی چی میگه؟😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
الکرونا الچطوره فی العراق 

😁😁😂🤣

یادم باشه کار ترجمه داشتم تگ کنمت

البای

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
😁😁😂🤣 یادم باشه کار ترجمه داشتم تگ کنمت البای

در خدمتم😅

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.