2737
2734
عنوان

جواب این دو تا معما چی میشه🤔😐

6868 بازدید | 12 پست

معما

از دختره پرسیدم  چند سالته ؟؟ گفت عمرم  نصف سن مادرم است  گفتم  مادرت چند سالشه ؟؟ گفت نمی دانم  ولی مادرم 5 سال از پدرم کوچکتر است   گفتم پدرت چند سالشه ؟؟ گفت نمی دانم ولی مجموع  عمر من و پدر و مادرم 100 می باشد  

1- دختر چند سالشه؟

2-  مادر چندسالشه ؟

3- پدر چندسالشه ؟

هوش برتر📝

دختر ۱۹ سال مادر ۳۶ پدر۴۱ با معادله  حلش کردم

این که میشه 96 باید مجموع بشه 100

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ۱۹

مادر ۳۸

پدر ۴۳

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
2728

19

38

43

جذابیت ظاهری تنها 50درصدچیزی است که شما دارید،50درصدبقیه،چیزی است که دیگران گمان می کنند شما دارید》(سوفیا لورن) خانما لطفا کتاب زنان زیرک روبخونیدمخصوصا دختران مجرد😊                     😍لطفا انسان باشید😍  ......خدایا به خاطر داده هات شکر .....فقط اونا روازم نگیر لطفا......
2738

چه سخته😅

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘