2737
2734
عنوان

داداشم

752 بازدید | 33 پست

دوستای گلم

من یه برادر دارم ک 30 سالشه از نامزدش جدا شده 

اون از بچگی منو اذیت میکرد منو کتک میزد حتی ی بار تو خواب منو زد و کبودم کرد وقتی خواب بودم اومد سر وقتم و منو کتک زد 

همیشه تحقیر میکرد منو همیشه ب من از بچگی گفت بی عقل و منو واقعا له میکرد 

ازش میترسم نمیتونم جوابش رو بدم از من 10 سال بزرگتره زندگی منو پر از عقده کرد 

حالا ک ازدواج کردم نمیذارع برم خونه بابام با خونه بابام 3 ساعت فاصله داریم اون جلو شوهرم گفت ک نذار بمونه ما نمیخوایمش در حالیکه پدر مادرم خیلی دوسم دارن

ی بارم ک خونه بابام بودم سینی رو پرت کرد کوبید سرم گفت برو خونت 

بابا مامانم بعد دعوا ها بعد رفتن من باهاش حرف میزنن ولی گوش نمیده من چیکار کنم خیلی ناراحتم

انقد ازش میترسم ک هیچی نمیتونم بگم بهش 

راهکار بدین 

بعد کرونا میخوام برم اما میترسم ازش 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا برادرا انقدر قلدر شدن...منم برادرم خیلی قلدر شده.منم سپدرمش دست خدا

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)

خواهر منم نمیزاره برم خونه بابام راه رو بسته کلا

توام نرو اونقدر بهش بی محلی کن تا آدم شه 

مگه دلت برا در و دیوارای خونه بابات تنگ میشه؟ نرو خونوادتو بدون داداشت دعوت کن خونت

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

خدا رحم کرد نامزدش جداشده ازش.واقعا دلیل این رفتاراش چیه مگه میشه برادر اینقد از خواهرش متنفرباشه

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
بجاش منوداداشم عاشق هم هستیم روز عروسیم اینقد گریه کرد مامانم میگه رفته تو بیابون میدویده و گریه میک ...

حالا باید بگی و منو دق بدی ؟ خدا برا هم نگهتون داره 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
بجاش منوداداشم عاشق هم هستیم روز عروسیم اینقد گریه کرد مامانم میگه رفته تو بیابون میدویده و گریه میک ...

خب حالا استارتر چی کنه؟

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

احتمالا مریضه آدم سالم این کارارو نمیکنه واقعا از پدر مادرتون تعجب میکنم که هیچی بهش نمیگن جلو شما مثلا میترسن غرورش له شه؟!!اگه شوهرت آدم خوبیه نرو خونه مامان بابات بذار زنگ بزنن بگن چرا نمیای توام بگو به این دلیل 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706