2733
2734
عنوان

به این ادم اعتماد کنم؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 21 پست
دلیل قهرتون مهم بوده. من به ساناز شک دارم به نظرم دودوزه بازه و دو به هم زن. داره رابطه تون رو کنترل ...

دلیل قهر بود ک اونا گفتن تو خودتو بالا تر از ما میبینی من وضع مالیم و درسم بهتره یکم از اونا اما بخدا هیچ وقت به روشون نیوردم و نگفتم دلمم نمیخواست اصلا بگم

ببین منو ساناز یکم رابطمون بهتر بود باهم یعنی از این مطمئن بودم که ساناز به من بیشتر اعتماد داره یه جورایی این وسط سارا  دو به هم زنی کرد  سارا شروع مرد بعدشم ساناز رفت پشتش الانم ساناز اومد گفت دلم برات تنگ شده بیا مثل قبل باشیم میدونی با خودم فکر میکنم ساناز فقط دلش برای دوستی قبلیمون تنگ شده و دلش میخواد هر سه تامون دوبارخ باهم باشیم

قبول کن ولی سعی کن اگه وابستگی بهشون داری کمش کنی تا اذیت نشی و اگه میتونی در کنار این دوستات دوستای ...

ممنون گلم 

ارع دوستای خیلیی زیادی دارم تقریبا. حتی توی همون کلاس و مدرسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلیل قهر بود ک اونا گفتن تو خودتو بالا تر از ما میبینی من وضع مالیم و درسم بهتره یکم از اونا اما بخد ...

اگه میگن تو سرتری یعنی شما رو سرتر میبینن. تو سن شما ادم حرف خوش زبونا رو بیشتر باور میکنه. من حسم به اینه که ساناز این وسط موش میدوونه. واسه دوستی با سارا خودت پیش قدم بشو. بدون مشورت با ساناز همین روزا سعی کن با سارا اشتی کنی. نذار ادم خوبه ی داستان ساناز بشه. عزیزم من خودم روانشناسم و 35 سالمه. تا دلت بخواد دوست پیدا کردم و این تجربه ها رو زیاد دیدم و داشتم . جریان رو خودت تو دستت بگیر. درست که داره تموم میشه اگه دیدی دوستای خوبی نیستن دوستای جدید پیدا کن. نذار اونا واسه رفتن و اومدن تو زندگیت واست تصمیم گیرنده باشن.

اگه میگن تو سرتری یعنی شما رو سرتر میبینن. تو سن شما ادم حرف خوش زبونا رو بیشتر باور میکنه. من حسم ب ...

واای خیلی خوشحال شدم از اینکه روانشناس هستید 

ممنون بابت حرفاتون سعب میکنم همین کارو کنم.

میشه یه سوال بپرسم ازتون کمکم کنید لخدا مدت هاست از این موضوع رنج میبرم 

ببنیند من بعد از این مشکل بعنی فهر با این دوتا دآار به استرس و ناآرومی شدم یعنی هرکار ک میکنم حالم خوب نمیشه همش انکار یه دلشوره ای دارم حتی الانم دلش چیه؟!چیکار کنم حالم خوب شه 

با اینکع دوستای زیادی دارم

2728
واای خیلی خوشحال شدم از اینکه روانشناس هستید  ممنون بابت حرفاتون سعب میکنم همین کارو کنم. میش ...

خوشحالم که به روانشناسی علاقه داری عزیزم. به خاطر قطع ارتباطت بهت شک وارد شده و دلشوره ات واسه همینه عزیزم. از روش های تخلیه هیجانی باید استفاده کنی. مثل یوگا و مدیتیشن. و حرف زدن در مورد این اتفاقی که واست افتاده. مثلا واسه خودت بنویس. اینقدر بنویس تا موقعی که احساس کنی چیزی فکرت رو مشغول نمی کنه و دلشوره اش واست کم شده. دم نوش ارام بخش هم خوبه مثل اسطوخودوس