2737
2734

مثلا می خوام بدونم بچه ای میتونه مادر پدرش رو حلال نکنه؟؟

یه فردی رو میشناسم که میگه من بابت فلان کار پدر و مادرم اون هارو نمی بخشم و در جواب هم کلی  فش و توهین میشنوه و در اخر هم میگن به درک که حلال نمی کنی مادر پدر نیاز به بخشش بچه نداره و اینا...

من خودم به شخصه ادم بخشنده ای تو این مورد نیستم 

شما از کیا نمی گذرین و چرا؟

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹

من از شوهرم و خانواده ش نمیگذرم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پدرمو هیچ وقت نمی بخشم...کاش زودتر بمیره راحت شیم😒

قول میدم تو سال جدید کمتر عصبی بشم😫 قول میدم بیشتر درس بخونم...قول میدم قبل حرف زدن فکر کنم...قول میدم با کسی بحث نکنم...قوووول میدم😚😊😃😉❤💙🌷۲۹ اسفند ۹۸
2728

من تموم کسایی که‌پشتم حرف زدن و به ناحق تهمت زدن بهم رو نمیبخشم و از خدا میخام که خودش حق منو بگیره چون هیچی مثل تهمت ناسزا نیست اونم سر هیچ و پوچ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

از ۳نفر ب هیچ عنوان نمیتونم بگذرم و قسم خوردم ک حلالشون نمیکنم 

چون ب بدترین شکل ممکن عذابم دادن و بهم حرف بد و نا حق گفتن

یکیش زن داداشمه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2738
من تموم کسایی که‌پشتم حرف زدن و به ناحق تهمت زدن بهم رو نمیبخشم و از خدا میخام که خودش حق منو بگیره ...

من بخشنده م و همه رو میبخشم ولی نمیخشم کسایی که به ناحق پشتم تهمت زدن و میزنن و پشت سرم حرف میزنن نمیبخشم چون من به هیچکس بدی نکردم 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

بله من یه چند نفر هستن که حلال نمی کنم

یه چند نفرهستن که بهم تهمت زدن و با ابروم بازی کردن و چند نفری که حرف اونا رو شنیدن و حق رو به اونا دادن بدون اینکه نظر منو بپرسن یا تحقیق کنن

و کیانی که مانع بخت و ازدواجم شدند 

یه غیبت کوچولو ابنا رو می بخشم یه یه کسی نیاز خیلی مالی داشته از کیفم پول برداشته 

اما کسانی که با ابرو حسیت تهمت زدن و مانع بختم شدن هرگز هرگز هیچ وقت همیشه سرنماز هم نفرینشون می کنم 

💕💕💕💞 توکل به خدا 💞💕💕💕
من بخشنده م و همه رو میبخشم ولی نمیخشم کسایی که به ناحق پشتم تهمت زدن و میزنن و پشت سرم حرف میزنن نم ...

خوبه حداقل می بخشی من خیلی سختتت از ادما میگذرم نمی دونم این خوبه یا نه 

واسه قلب بی تابم دعا کن برام❤🌹

من خودمو نمیبخشم و خیلی جاها ک حالم بد بوده مقصر خودم بودم ، و این بدترین حس دنیاس ک ب خودت حس خوبی نداشته باشی 

همه چیز درست میشه ؛ دقیقا ۳۲ ام همین ماه  ساعت ۲۵  :)  . ✓ بهتر است برگردیم به دوران جاهلیت اعراب و دخترانمان را زنده به گور کنیم ، دختران که خدای نکرده حق خندیدن و عاشق شدن را ندارند ... مالک اصلی بدن و روح آنها همان مردانی هستند که به اسم غیرت سر از تنشان جدا می کنند و دیگران آنها را تحسین میکنند ...کاش کسی بود که به مردها حالی میکرد تو چه پدر باشی چه شوهر ، صاحب هیچ کدام از اعضای بدن زن نیستی ، بجای او تصمیم نگیر ، بجای او فکر نکن ، بجای او حرف نزن ، بجای او زندگی نکن و چون زور بازوی بیشتری داری ،، نه عقل بیشتر!!، به او آسیب نزن ... ما همه انسانیم عهد بستیم که انسان باشیم... کاش آدمی را آدمیب بود . (غمگینم برای تمام دختران و زنان مظلوم دنیا 💔)

از کسی ک سیلیت زده میشه گذشت

از کسی ک حقت رو خورده میشه گذشت

از کسی ک بهت بد کرده میشه گذشت

ولی از کسی ک پشت سرت حرف زده و تهمتت زده نمیشه گذشت

چِشم پوشی اَز ما                                                                   خیالِ زِرَنگی اَز شُما...
2706