2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

برادر من کرونا داره تب و لرز شدیدددددددد از علائمش بود براش دعا کنید😭

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
چه راهنمایی ، مشخصات میدی پیام میاد شما نیاز به استراحت دارید در صورت ادامه علائم تماس بگیرید

من همسرم سرفه میکرد مشخصاتش رو ثبت کرد باهاش تماس گرفتن بهش گفتن چکار کنه.

انشالله سلامتیشوبه دست بیاره

ممنونم😔

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

عزیزم من ۱۰روز پیش هم گلو درد داشتم هم تنگ نفس خیلی حالم بد بود رفتم بیمارستان ابن سینا توتهران سیتی ریه دادم خداروشکر سالم بودم گف سرماخوردی،بهم چرخشک کن،کلداکس داد ببین ب حرفام گوش کن خوب میشی میری عطاری ۱ جوشونده سرماخوردگی میگیری روزی ۳بار دم میکنی میخوری،۲روتارین بگیر مثله ۴تخمه با ابجوش حل کن بخور ۳عنبرنسا سیگاری بگیر روزی ۲تابکش همه اینا تو عطاری هس روزی ۲لیوان بزرگ ابلیمو عسل دارچین بخور یکسره اسفند دود کن راستی روزی ۲بارم برو زیر پتو بخور شلغلم بده منوشوهرم حالمون بد بود ی هفته این برنامرو اجرا کردیم الان عالی هستیم رتستی چرخشک کن و کلداکسم بخور هر ۸ساعت

2706