2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیجی کالا قطعا تو خرید اینترنتی معتبرترینه

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@

دیجی کالا قطعا تو خرید اینترنتی معتبرترینه

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@
2738

شامپو و نرم کننده اش رو من زدم اصلا راضی نبودم. من موهام خیلی مشکیه. دقیقا رنگ موهامو قهوه ای کرد طوریکه هر کس میدید میگفت چه قشنگ شده رنگ کردی؟ رفته رفته هی روشن تر میشد تا جایی که به قرمزی زد. نمیدونستم مشکل از چیه. تا اینکه سرچ کردم تو گوگل نوشته بود شامپوهایی که زیاد کف میکنن سولفات زیادی دارن و روی مو تاثیر خیلی منفی دارن. رنگ مو رو تغییر میدن. دیگه گذاشتمش کنار. من اوکادو رو خریدم که فکر کنم مرطوب کنندگی زیادی نوشته بود داره، ولی بیشتر چرب میکرد موها رو. خلاصه من که راضی نبودم. جنس موهامم خشک هست.

خواهش می‌کنم برام صلوات بفرستید. خدایا همه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمومه... همین که اول و آخر تو هستی... به محتاج تو محتاجی حرومه. میشه نگاهم کنی آروم شه زندگیم.... چشم از من بر ندار میپاشه زندگیم... 
خب محصولی که میخام نداره البته تو نظر کاربراشم بعضیا ناراضی هستن 

خب اگه نداره که هیچی.تو نظرات هم در مورد اون محصول نظر میدن و ناراضی هستن حتما.البته بعضیام ممکنه ار تاخیر و بسته بندی ناراضی باشن.من بیشتر خریدام از دیجی هست،واقعا راضیم

آرایشی رژ لب و ماسک مو

من شامپو بدنش و بالم لبش و ماسک مو اش رو استفاده میکنم چند ساله راضیم

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
جدی پس چرا بعضیا تعریف میکنن

شاید به اونها ساخته خب. تجربه من ازش اصلا خوب نبود.

خواهش می‌کنم برام صلوات بفرستید. خدایا همه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمومه... همین که اول و آخر تو هستی... به محتاج تو محتاجی حرومه. میشه نگاهم کنی آروم شه زندگیم.... چشم از من بر ندار میپاشه زندگیم... 
2706