2733
2734
عنوان

خانم‌هایی که در کیک پختن واردن میشه بیاین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 41 پست

نه عزیزم،خب بپزش ،مگه داغ دوس داره،؟در فرو باز نکن بزار همونجا به دمای محیط برسه

چرا پودر میخرید ،گرونه

مگه چی داره فقط ارد و شکر بگین پودر،من خودم بیشتر روزا کیک میپزم ،پنج ذقیقه ای موادش امادس،میپزمش،

دیدن خنده بچه هام بزرگترین ارزومه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم،خب بپزش ،مگه داغ دوس داره،؟در فرو باز نکن بزار همونجا به دمای محیط برسه چرا پودر میخرید ،گ ...

آره عزیزم گرم دوست داره☺️

بلد نیستم گلم اتفاقا آره خیلی گرونه،

پیراشکی و پیتزا و نون باگت بلدم ولی کیک نه🥰🤦🏼‍♀️

اگه ممکنه میشه موادشو بهم بگی گلم❤️

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
چی هس‌کیک😂😂😂🤪

عزيزم كيك وانيلي با گردو و كشمش😬😬😬

#معجزه توراهه من مطمئنم❤️                                             گروه نارنجی🧡وزن اولم 75😰 وزن هدفم60🥰
2731
آره عزیزم گرم دوست داره☺️ بلد نیستم گلم اتفاقا آره خیلی گرونه، پیراشکی و پیتزا و نون باگت بلدم ولی ...

مهم ترین نکتش اینه که دستت بیاد و عادت کنی،من حتی اندازه دقیقم نمیزنم

یه کاسه بزرگ میارم،الک میزارم روش،یه استکان ارد و یه قاشق چای خوری پر بگین پودرو الک میکنم

بعد سه چهارم استکان شکر و یه نوک انگشت نمکو،نصف استکان روغن و دوتا تخم مرغ میزیم

شیرم اونقدر میریزم که خمیر کیکم به غلظت دلخاه برسه،معمولا یک استکان و نیم میشه ولی من اندازه نمیزنم غلظت موادو نگاه میکنم،خوب هم میزنم 

میریزم توی قالب

میتونی بجای شیر دوغ غلیظ خالص بریزی

اب پرتقال بریزی میشه کیک پرتقالی

وانیل بزنی میشه وانیلی

دارچین بزنی میشه دارچینس

سه چهارتا قاشق پودر کاکایو بزنی میشه کاکایووی

زعفرون بزنی زعفرونی

کلا از نظر من کیک پختن یکی از اسون ترین کارای دنیاست

مهم ترین نکتش اینه که دستت بیاد و عادت کنی،من حتی اندازه دقیقم نمیزنم یه کاسه بزرگ میارم،الک میزارم ...

عزيزم ممنونم از كمكت،

بكينگ پودر براي چي ميريزيم؟؟دليل استفاده ش چيه ؟

عزيزم ممنونم از كمكت، بكينگ پودر براي چي ميريزيم؟؟دليل استفاده ش چيه ؟

پف کیک،نباشه اصلا پف نمیکنه

به ازای هر یک استکان اردی یه قاشق چایی خوری بریز

2738
نه عزیزم،خب بپزش ،مگه داغ دوس داره،؟در فرو باز نکن بزار همونجا به دمای محیط برسه چرا پودر میخرید ،گ ...

ی سوال دارم. چرا من کیک میپزم وسطش میاد بالا و گنبدی شکل میشه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

عشقم درست کن بزار یخچال کیکت خنک شه،اتفاقا بیشتر میچسبه با چای

موقع رفتن به من گفت:"فرزانه سوریه که میرم بهت زنگ بزنم،بقیه هم هستن،چطوری بگم دوستت دارم؟بقیه که می‌شنَوَن من از خجالت آب میشم بگم دوستت دارم."     به حمید گفتم:"پشت گوشی بگو یادت باشه!من منظورت رو می‌فهمم!قرار گذاشتیم به جای دوستت دارم پشت گوشی بگوید یادت باشه!                                            خوشش آمده بود،پله‌ها را می‌رفت پایین بلندبلند میگفت:"فرزانه یادت باشه!"                                        من هم لبخند می‌زدم و می‌گفتم:"یادم هست!یادم هست!".......                                                           🌺برشی از کتاب"یادت باشد" خاطرات شهید مدافع حرم،حمید سیاهکالی مرادی به روایت همسر شهید....    🌹شهادت اتفاقی نیست🌹
مهم ترین نکتش اینه که دستت بیاد و عادت کنی،من حتی اندازه دقیقم نمیزنم یه کاسه بزرگ میارم،الک میزارم ...

عزبزم استکان که کوچولو عه

که پیمانه کردی

کیکت که خیلی کوچیک میشه برا یکنفرم کمه که

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
باشه دوستای گلم میزارم بپزه میزارم تو فر یکم گرم میشه، همسرم یه مقدار کیک گرم دوست داره با تشکر از ...

من کیک براونی خیس رشدودیروزپختم

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

عزیزم اگه قبل پخت مخلوط کنی و بزاری یخچال که کیکت خوب نمیشه

بلافاصله که مواد رو زدی باید بزاری فر و زمان رو تلف نکن

از طرفی هم برای پخت کیک همه مواد باید هم دمای محیط باشن 

پودرای اماده خودشون بیکینگ پودر دارن اونم به مقدار زیا د

بپز بعد تا خنک نشده از قالب درنیار

2706