2726
عنوان

ترس زیاد زایمان

178 بازدید | 30 پست

از زایمان خیلی میترسم خیلی ... تازه ماه چهار هستم اما میترسم ..طبیعی که حالمو بد میکنه از سزارین هم میترسم تازه ..چی کار کنم؟

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نترس عزیزم اصلا نترس من هم اولین زایمانم هست 5ماهم ولی تازگیا خواهرشوهرم زایمان کرد پیشش بودم خیلی راحت بود و اصلا اذیت نبود فقط هم سزارین 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤

حالا اولشی اخراش ک برسی میگی خدایل کی شه نی نیم صحیح و سالم بیاد تا خیالم راحت شه نفس راحت بتوتم بکشم 

هم با تکونای نی نی دلتنگ میشی و دوس داری بینی چ شکلیه هم خودت سنگین و داغونی فقط میخوای روحت شی

پس ترست میریزه😂

خداروشکر که دارمت❤❤💙
من بخاطر همین اصلا باردار نمیشم

اول تا اخرش که باید بچه داشت .. یک سال خون دل خوردم تا دوتا خط بی بی چک رو دیدم

عزیزم هیچ کی به اندازه من ترسو نیس من قرار بود سز شم یهو سه روز قبلش طبیعی شدم فکر کن هیچ کی هم به اندازه من تنبل نیس تو زایمان اما تونستم تو هم میتونی البته بیمارستان خصوصی اگه میتونی بری بهتره اونم ماما بگیر همراهیت کنه خیلی خوبه

نترس عزیزم اصلا نترس من هم اولین زایمانم هست 5ماهم ولی تازگیا خواهرشوهرم زایمان کرد پیشش بودم خیلی ر ...

من شوهرم میگه سزکن

عزیزم هیچ کی به اندازه من ترسو نیس من قرار بود سز شم یهو سه روز قبلش طبیعی شدم فکر کن هیچ کی هم به ا ...

من شوهرم میگه میترسم طبیعی  چیزیت بشه سز کن ..اخه مشکل ریه ایا هم دارم

2706