2703
2553

واااااای حالم ازش بهم میخوره

یکی از آشناهمون همش لاف میزنه و شرور میگه نمیدونم چی بهش بگم 

همون لحظه که داره میگه به ذهنم نمیاد که وی بهش بگم ولی بعدش میگم کاش اینو میگفتم و...

مثلا می‌گه:

محمدرضا گلزار اصن بازیگری بلد نیست

مهران مدیری برنامشو از خندوانه تقلید کرده

قیافه ساره بیات زشته

میگه کسی که عکس های عاشقانه درمورد شوهرش بزاره بی کلاسه

میگه هرکسی که شوهرش بعد از رنگ مو زنش بهش ابراز علاقه کنه دهاتیه

میگه امیرحسین آرمان تازه به دوران رسیده س

و....

شما اگه بودین چی بهش میگفتین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فقط بگو تو خوبی

کاشت ناخن سبکِ روسی😌❤زیبا و عَسَلی مَسَلی NAIL BY MARAl💅 حافظ سوره قل هوالله احد،   سوم راهنمايي که بودم. يه معلم داشتيم که مي گفت هر انساني صورتش شبيهِ یِ حیوونِ  حالا بنظرتون شما شبيهِ چه حيوني هستيد؟! هر کي براي خودش يه چيزي در مياورد. يه دوست داشتم اسمش سميّه بود. کپِ پنگوئن بود. هميشه هم مثلِ پنگوئن راه مي رفت. اما بلند شد با افتخار گفت: « من سگِ پا کوتاه هستم.» مام چيزي نگفتيم دلش بکشنه. چه اشکال داره؟ سگ نجيبِ خوبِ. بذار باشه.يادمِ اون موقع بيشتريا آهو بودن. يعني به هر کي که مي رسيد چند بار پلک مي زد مي گفت من شبيهِ آهو هستم. حالا شبيهِ هر چي بودن اِلا آهو… يکيشون که کُپِ بوزينه بود. يعني با بوزينه مثل گوجه اي مي موندن که از وسط له شده باشن ها اما باز رو يه پا واستاد گفت من آهو هستم.خلاصه به ما که رسيد ما راس و حسيني صاف واستاديم گفتيم به ما مي گن شتر. نمي دونم چرا کلِ کلاس ترکيد.چه کنم خو؟ اين داييمون از بچگي واس خاطرِ لبامون به ما مي گفت شتر. لب شتري، لب شتري از دهنش نمي افتاد اینکه خوبه بعضی وقتام میگفت مارال شبیه شتره معلممونم که تا اون موقع هم خودش و حفظ کرده بود پکيد از خنده 
2714
با اجازه اسی،، دوستان گزارش بزنین تاپیکمو لطفاصلوات میفرستم

من میزنم تو هم بزن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4125305/بالاخره-عکس-اشپز-خونم-لود-شد

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2706