2733
2734

بچه ها قبلا دربارش تاپیک زدم ببخشید اگه تکراریه. دو روز پیش یکی باهام تماس گرفت که از همراه اول برنده پنج میلیون پول شدم و بلافاصله به یه مصاحبه ساختگی تو رادیو وصل شدم و مصاحبه کردن داشت قطع میکرد که پرسیدم جایزم چی میشه گفت میتونی حضوری بیای بگیری یا میتونی راهنماییت کنم بدون نیاز به شماره حساب و رمزت از عابربانک بگیری من شک کردم بهش گفتم تصمیم بگیرم زنگ بزنم .گفت اگه دومی رو انتخاب کنی ده دقیقه بیشتر وقت نداری چون برنده بعدی پشت خطه تو قطع کنی اون وصل میشه گفتم پس میخوام با داداشم مشورت کنم طبقه بالاس اجازه بده برمو بیام گفت نمیشه وقت توضیح به دیگرلن نداری بقیه برنده ها پشت خطن اگه میخوای الان باید بری عابربانک.با خودم گفتم من که سواد دارم میرم اگه گفت انتقال موجودی بزن نمیزنم. پاشدم رفتم از من شماره ارجاع و زمان رو پرسید گفت این شماره ها رو وارد بکن دیدم دارم پول نیزنم حساب کسی گفتم من این کارو نمیکنم مگه بچم.گفت الان پول از خزانه دولتی به مقصد کارت شما خارج شده و تکلیفش مشخص نیست اگه کارایی که گفتم نکنی مجرم محسوب میشی و باید برای مراحل قانونیش بیای تهران کارتتم مسدود میشه .گفتم اشکال نداره مسدود کن نمیام گفت پولی که تو کارتته ضبط میشه متخلف محسوب میشی ماهها علاف میشی به حرفم گوش کن تا همین الان پولتو بگیری و تموم بشه .باخودم گفتم الان حسابمو خالی میکنم بعد به حرفش گوش میکنم ولی هر لحظه میگفت زود باش وقتت تموم شده خیلی هولم کرده بود دستام میلرزید.بجای اینکه ۸۰۰بزنم حساب خواهرم که حساب خودم خالی بشه ۸۰ زدم بعد به خیال اینکه حسابم خالیه به حرفاش گوش کردم و ششصد به حساب یه نفر دیگه واریز شد. حالا پولم به جهنم مبلغ خاصی نبود ولی از اون لحظه به بعد من حالم خرابه و خیلی اعتماد بنفسمو از دست دادم احساس میکنم موجود ساده لوح و احمقی بودم دلم نمیخواد کسی بهم توجه کنه و حتی خودمو لایق بچه هام نمیبینم خیلی خورد شدم توی دو سه روز لاغر و بیحال شدم و اصلا حالم بهتر نمیشه.احساس میکنم یه احمقم😭😭😭😭😭

خواهش میکنم سرزنشم نکنین به اندازه کافی تنبیه شدم. فقط بگین چجوری دوباره حالم خوب بشه😔😔😔😔

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزدلم بخدا همه ما اشتباه میکنیم..مهم اینه ازش درس بگیریم..فدای سرت مهم نیس که..جونت سلامت باشه..الان زبونم لال فک کن یه مشکل جدی تر براتون پیش اومده بود..فدای سرت اتفاقی نیفتاده که همه ما اشتباه میکنیم..

فدای یه تار موت عزیزم

یه تجربه بود خدارو شکر که میلیونی نبوده

اصلا بهش فکر نکن

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2706