2726
عنوان

چند هفته خوبه برم سونوی انومالی

139 بازدید | 8 پست

میخوام 19 هفته برم ولی میترسم دور از جون مشکل داشته باشه نشه کاری کرد، سقط قانونی تا چند هفتگی میشه انجام داد؟؟؟؟؟

تیکر تولد نفس مامان❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ۲۰ هفته رفتم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

عزیزم سونو انومالی سقط انجام نمیدن هرمشکلی دورازجون داشته باشه بادارو برطرف میکنن اون سقط 3ماه اول غربالگری ک انجام میدی اگرمشکلی باشه اجازه سقط میدن الان نمیدن 

آنچهِِ خوبان هَمهِ دارَن تویِکجاداری ..❤
عزیزم سونو انومالی سقط انجام نمیدن هرمشکلی دورازجون داشته باشه بادارو برطرف میکنن اون سقط 3ماه اول غ ...

سقط تا 17+شیش روز هس اما تا18+6روز انجام میشه بچه های هیدروسفال و هیدروبس خیلی مشکلای مغزیه دیگه تو این سونو معلوم میشه تو همین سونو هم میگن سقط کنین مشکلای که واقعا حاد باشن و برای دولتم هزینه بر باشه حتی دورم بفهمن سقط میکنن یکی از اقوام ما بچش دوتا دستشو نداش دورم فهمید هفتش بالا بود اما سقطش کردن