2737
2734
من تبریزم عزیزم.دکتر رقیه نوعی علمداری

مرسی عزیزم پس منم برا سزارینم در اینده میرم پیش ایشون🥰

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سزاربن بودم ، بعد از زایمان ب گشتم به وزن قبل از بارداری  ،توی بارداری سعی کن وزنت خیلی زیاد نشه

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
دکترم اشناس .قبلا هم برا معاینهو پاپ اسمیر و اینا میرفتم اصلا خبرم نمیشد..ولی سزارین فر ق داره با مع ...

اگه دوست یا آشنایی داری که پیش این دکتر سزارین شدن ازشون بپرس.من خودم تو معاینه فوق العاده اذیت میشم .اما سزارین نه.بالاخره جراحیه و درد داره اما من فقط همون روزی که بیمارستان بودم درد داشتم.همین که پام رسید خونه فقط نشستم.منظورم اینه استراحت نکردم.دراز نکشیدم حتی سر شام تو انداختن سفره هم کمک کردم برادر شوهرم با خنده برگشت گفت نوبری😂😂😂😂😂

2731
مرسی عزیزم پس منم برا سزارینم در اینده میرم پیش ایشون🥰

خیلی دکتر خوبیه.خیلی مهربونه.خارج از آزمایش ها و سونوگرافی های لازم چیز اضافه ای نمیفرسته.فقط کم حرفه.توصیه های زیادی نمیکنه .البته ازش بپرسی جواب میده.

ولی عملش فوق العاده ست.کم کم ده نفر از آشناهای خودم پیششون سزارین کردن و همشون راضی

زن داییم بعد ۱۳ سال دکتر نذاشت طبیعی زایمان کنه رفت سزارین خانوما یه سوال کسی که چشمشو عمل کرده نمی ...

خالم بخاطر چشم

سزارین شد 

میگن نمیشه

البته ما از سزارینمون راضی هستیم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خیلی دکتر خوبیه.خیلی مهربونه.خارج از آزمایش ها و سونوگرافی های لازم چیز اضافه ای نمیفرسته.فقط کم حرف ...

ممنون عزیزم من رفسنجانی ام اما حتما برا زایمانم انشاالله میام تبریز

یه روزی میرسه که وقتی خورشید میاد و بهم سلام میکنه من وتو و بابایی رو با هم میبینه آلوچه کوچولوی من!👸🏻👼🏻🤴🏻
عجب😕 ۱ ساله دارم خودمو برای طبیعی آماده میکنم الان میبینم نمیشه

بهتر منم ۲۲ساعت دردکشیدم نتونستم زایمان کنم سزشدم ینی سز بهترین راهه منم ۹ماه خودمو آماده کردم مرگو به چشام دیدم نتونستم زایمان طبیعی کنم دهانه رحمم بعد۲۲ساعت ۳سانت الانم ک یادم میاد دردم میگیره😢😢خیلی راضیم سزارین شدم

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!
2738
بهتر منم ۲۲ساعت دردکشیدم نتونستم زایمان کنم سزشدم ینی سز بهترین راهه منم ۹ماه خودمو آماده کردم مرگو ...

آخه میگم شاید زایمانم راحت میشد😕 حیفه دیگه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
خالم بخاطر چشم سزارین شد  میگن نمیشه البته ما از سزارینمون راضی هستیم

دکتر منم سزارینش عالیه خود منو همین دکترم با سزارین به دنیا آورده

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
رفسنجان  تبریز🤔🤔🤔

مگه نمیشه برا زایمان شهر دیگه رفت!!!!

دکترمو تو تبریز انتخاب میکنم خب😊

آخه میگم شاید زایمانم راحت میشد😕 حیفه دیگه

ایشاالله هرچی خیره اون پیش بیاد😘😘

تو انسان باش!!!!  نمیخواهد مسلمان باشی!باخدایت هرروز حرف بزن !شکرگذار باش؛ بازبان خودت خدا میفهمدحرفایت را.. نترس خدا بدنیست"  حق کسی رانخور !! دلی رانشکن ! غمگینی را شادکن!  مریض رامداوا کن !تو به اندازه توانت خوبی کن و خوب باش ! بخدا خداهمینجاست...  در دل تو در افکارت! نه در دینت!  نه در مذهبت! نه در نمازت...!!!!!!
گرفتیا منو😁😁😁

چرا؟؟ نمیشه ینی؟؟

خب دکترم ایشون باشه ماهی یکبارم میرم تبریز برای چکاپ چه مشکلی داره؟

2706