2737
2734
عنوان

دوستان بعد از زایمان طبیعی

232 بازدید | 31 پست

چهار روز هست زایمان کردم پاهام ورمش خوب نشدن و اینکه بخیه خیلی اذیتم میکنه دکتر گفته هیچ چی نزن فقط درد داشتی شیاف استفاده کن و با سرم شست و شو بده شیاف تاثیر میذاره ولی هر روز یدونه میذارم 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
منم همینطوربودم،حموم ک میری میای خشک میشن دردش بدترمیشه،دوسه روز دیگ بگذره بهترمیشس

آره وای خشک میشن که نگو

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

من ورم نداشتم شاید شما اپی دورال کردی.ولی تا بیست روز نمیتونستم بشینم از درد رفتم دکتر برام اسپری نیواشا نوشت خیییییلی خوب بود ۸ساعتی میزدم زود خوب شدم

خدایا نجاتم بده از غول زندگیم

همون سرم شستشو خوبه 

بتادین خشک دردناک میکنه

من بروفن ۲۰۰ خوردم بخیه م خوب شد

بخیه خیلی دردناک و حشتناکه

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
کم کم ورمش میخوابه عجله نکن

والله مادر شوهرم هر روز میاد یادآوری میکنه میگه ورمت می‌مونه 

2706