2733
2734

بخدا مشکلی ندارم از رفتنش اصلااا حتی قبل کرونا خودمم هررر روز باهاش میرفتم، خیلی هم دوس داشتم

اما الان ب خاطر کرونا میترسم برم اونجا هم پر جمعیتن ولی توی شلوغی نمیرن فقط شب تا شب خونه مادر شوهرم جمع میشن همین

شوهرمم میگه الکی تو خونه نشین بیا بریم منم دو دل میشم از طرفیم ناراحت میشه فکر میکنه ب خاطر اینکه خونه مامانشه دوس ندارم برم 

در صورتی ک اینطور نیست

ب دخترم میگه بیا بریم خونه مادر جون دخترمم ول کن نیس اینقد میگه و گریه میکنه تا راضی بشم 😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هه بری خدایی نکرده بگیری میخوان بگن ملاحظه نکردی به ما چه

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
2731
2738
آه آه بچه ننه بزن پس کلش

نمیتونم خاهر دو دفعه گفتم نرو قیامت کرد ک اره من زن ذلیل نیستم تو میخای بهم دستور بدی چیکار کنم و نکنم 

بخدا من اصلا با مامانش مشکلی ندارم ولی الان تو این موقعیت... 😞

نمستونم خاهر دو دفعه گفتم نرو قیامت کرد ک اره من زن ذلیل نیستم تو میخای بهم دستور بدی چیکار کنم و نک ...

به زبون خوش بگو اگه با مادرش صمیمی هستی به اون بگو

به امید روزهای بهتر روزای خوبی درراهه  مطمئنم
ما رفتیم و مادر شوهرم کرونا داشت و ما هم از ترسمون ازمایش دادیم،کرونا نداشتیم،اما به دردسرش نمی هرزی ...

خوب شدن الان؟

بیتری سدن؟

برا همین میگن هرکی خونه خودش بشینه دیگ عزبرم

خداروشکر شما مبتلا نشدین

به زبون خوش بگو اگه با مادرش صمیمی هستی به اون بگو

صمیمی نیستم احترام میزاریم ب هم ولی با خاهر شوهرم یکم راحتم 

خوب وقتی همشون میرن شوهر منم هوایی میشه میگه مامانم گناه داره تنهایی رو دوس نداره 

2706