2733
2734

من حتی دستکش ظرف شوییم دستم کنم دستام کفی باشه همه جای صورتم شروع میکنه با خاریدن دیگه تحمل ندارم با همون دستکش میخارونم

حالا اگه شرایط این طفلیا رو داشتم میدونستم نمیتونم دست به صورت یا جاییم بزنم از دماغو چشم و گوش گرفته تا کف پام به خارش میفتاد!

پرستاراااااااااا دمتون گرم خداقوت❤❤❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انقدر طفلیا کار دارن و وقتشون پر که دیگه از خاروندن خودشون یادشون میره

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

میشه نخاره ولی اولا مجبوریم دوما عادت کردیم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2738
میشه نخاره ولی اولا مجبوریم دوما عادت کردیم

سلام‌پرستار عزیز خسته نباشی🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
سلام‌پرستار عزیز خسته نباشی🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

سلام عزیزم تنتون سلامت باشه

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

راستی این غسالارو همچین می پوشونن مگه مرده عطسه و سرفه می کنه؟ مگه از پوست منتقل می شه مگه از خاک منتقل می شه که جدا خاکشون می کنن مگه تنفس داره مرده که هوارو آلوده کنه؟؟؟؟؟

خسته نباشید عزیزم،به نظرتون کی سیر نزولی میشه؟

مچکرم انشالله از اول اردیبهشت انشالله عزیزم

متاسفانه ما اماده باشیم از شونزدهم ک مسافرت میان و موردایی ک رفتن شهرای دیگه تازه میان

2706