2726

میگم شرمنده شما رشت هستین خبر ندارین این کلینیگ که مال کبد و گوارش هست باز هست یانه و وضعیت اونجا چطوره 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم شرمنده شما رشت هستین خبر ندارین این کلینیگ که مال کبد و گوارش هست باز هست یانه و وضعیت اونجا چط ...

حتما بازه دیگه چرا باید ببندن اینهمه مردم بیمار فکر نکنم ببندن جای خوبیه اگه مجبور باشی باید بری دیگه

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55
2728
حتما بازه دیگه چرا باید ببندن اینهمه مردم بیمار فکر نکنم ببندن جای خوبیه اگه مجبور باشی باید بری دیگ ...

بهمن ماه اومدم آزمایش دادم جوابش طول می‌کشید مال میکروب معده و تیروید بود طارم هستم میترسم بیام نمیدونم چه کنم شوهرم هم بگم نمیارم میگه حالا صبرکن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ندیدم هیچ چیزش خطا نداره کاملا درسته هفته چندم بودی چه جنسیتی بهت گفت عزیزم؟

رفتم سونوانومالی گفت ریزن و انجام نداد گفت یماه دیگه بیا برای انومالی  ولی جنسیت رو گفت دخترن

بهمن ماه اومدم آزمایش دادم جوابش طول می‌کشید مال میکروب معده و تیروید بود طارم هستم میترسم بیام نمید ...

خوب از اینترنت شمارشو گیر بیار زنگ بزن اول بپرس بازه یا نه اگرمنداری از 118 شمارشونو بگیر اول زنگ بزن بعدا برو ولی به احتمال قوی باز باید باشه

بهمن ماه اومدم آزمایش دادم جوابش طول می‌کشید مال میکروب معده و تیروید بود طارم هستم میترسم بیام نمید ...

خیلی واجب نیست بزار واس بعدا وضیعت رشت مساعد نیست

منم سونو گرافی دارم ولی تنم میلرزه بخوام برم

رفتم سونوانومالی گفت ریزن و انجام نداد گفت یماه دیگه بیا برای انومالی  ولی جنسیت رو گفت دخترن

خوب حتما چون دو قلو هستن ریزتر بودن که نتونسته انجام بده اما انومالی دیگه از لحاظ جنسیت فکر نکنم اشتباه بگن چون هفتش بالاهست باید17 18 هفته باشه پس احتمال اشتباه جنسیت اونم ازاد بخش خیلی کمه.میدونی که ازاد بخش نفر اول دقته

راستی بچه دیگری هم داری؟جنست جور میشه یا دوست داشتی پسر بود؟

خیلی واجب نیست بزار واس بعدا وضیعت رشت مساعد نیست  منم سونو گرافی دارم ولی تنم میلرزه بخوام بر ...

آره دیگه باید صبرکنم حتی آندوسکپی هم داشتم نرفتم فعلا صبرمیکنم 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوب حتما چون دو قلو هستن ریزتر بودن که نتونسته انجام بده اما انومالی دیگه از لحاظ جنسیت فکر نکنم اشت ...

من تمام سونوگرافیام پیش ازاد بخش انجام دادم سر پسرم تا اخرش پیشش رفتم  یه دختر و یه پسر دارم  پسرم دلش میخواد یه قل پسر باشه داداش داشته باشه خودمم دوست داشتم جفتام جور باشن واس ریز بودنشون  پرسیدم کسی خطا دیده از سونوش  من خودمم ندیدم خطا داشته باشه