2737
2734
عنوان

قلبم شکسته تیکه تیکه شده💔

539 بازدید | 43 پست

6ساله منتظرم .یکبار باردار شدم پارسال سقط شد.حالم خیلی بده خسته شدم از اینهمه انتظار کمرم خم شد😭دوستم دیروز زایمان کرده پسرش بدنیا اومده هی استوری میزاره عکساشو میفرسته دارم میترکم از غصه.انقدر بچه های اینو اونو دیدم دیوونه شدم 😭دعا کنید برام

هردومونم سالمیم.بعد سقط اقدام کردم یبار نشده

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت❤

دکتر طب سنتی رفتی عزیزم

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزيزم دعا كن 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اره عزیزم.گرمیجات خوردم باردار شدم.اما سقط شد

نه گلم منظورم حجامت بود

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

درکت میکنم عزیزم منم حس تو را دارم نا امید نباش خوبه میدونی مشکلی نداری ایشالله باردار میشی من چی بگم که میدونم مشکل از منه و طبیعی باردار نمیشم ای وی افم کردم نشد شما چیزای گرم بخور حداقل میدونی مشکلی نداری خدارو شکر ناامید نباش 

psychometrist.ir معتبرترین تست های روانشناسی , شخصیت شناسی, افسردگی و اضطراب, ازدواج
2738
به مرحله ای رسیدم دیگه از هیچی لذت نمیبرم 

منم دقیقا مث خودتم عزیزم برات دعا میکنم من میدونم تو چی میکشی درکت میکنم خودمم ۶ ساله منتظرم ۴ بار سقط کردم همه ی دوستا و اطرافیانم بچه دومشونم آوردن اما من چی 

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

چجوری دلداریت بدم وقتی خودمم دلم خونه

تا خدا نخواد بده نمیشه ب زور بگیریم😔

دختر خالم وضع زندگیشون خیلی ضعیفه همش هم ناخواسته حامله میشه

ماه قبل چهارمی رو زایید ماشاالله

یکی اونجوری یکی هم مثل من چهارتا سقط

درکت میکنم عزیزم منم حس تو را دارم نا امید نباش خوبه میدونی مشکلی نداری ایشالله باردار میشی من چی بگ ...

بله واقعا خداروشکر تنم سالمه.از انتظار خسته شدم واقعا

خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت❤
2706