2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من درست کردم البته تو گوگل بزنی هم هست آپارات

خوب شده ' توگوگل سرچ کردم ولی واسه پیچیدنش درآخر فویل و اینجورچیزا میخواد الانم که نمیشه خرید قرینطبنه اس ' گفتم ببینم میشه با نایلون فریزر درست کرد

برای شادی روح پدرم صلوات😭
خوب شده ' توگوگل سرچ کردم ولی واسه پیچیدنش درآخر فویل و اینجورچیزا میخواد الانم که نمیشه خرید قرینطب ...

اره منم اتفاقا چندروز پیش درست کردم تو دوتا کیسه فریزر ریختم شکل دادم گذاشتم یخچال بعد 12 ساعت آماده اس

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
اره منم اتفاقا چندروز پیش درست کردم تو دوتا کیسه فریزر ریختم شکل دادم گذاشتم یخچال بعد 12 ساعت آماده ...

میشه بگین چطوری ؟ تو کسیه فریزر گذاشتی ؟ چون درآخر باید یه یه ساعتی تو آب پخته بشه 

برای شادی روح پدرم صلوات😭
میشه بگین چطوری ؟ تو کسیه فریزر گذاشتی ؟ چون درآخر باید یه یه ساعتی تو آب پخته بشه 

ببین مواد و باهم ک قاطی کردم ریختم تو یه کیسه فریزر مثل وردنه مانند شکل دادم دوباره گذاشتمش تو یه کیسه دیگه انداختم تو آب نیم ساعت یه طرفش پخت برگردوندم نیم ساعت دیگه گذاشتم طرف دیگه اش بپزه 

حیف خوردیم وگرنه عکسشو میفرستادم 

💖و خدایی ک ب شدت کافیست💖
2706