2733
2734
عنوان

آماده کمک برای خرید سیسمونی برای فرد نیازمند

| مشاهده متن کامل بحث + 4499 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌ من خاهرم‌۶ماه باردار.پدرم‌ تحت‌ پوشش کمیته امداد.وضع مالیش خوب نیست نمیتونه‌ سیسمونی‌ بخره اگه امکان‌ دار ماروبه خیری معرفی کنید.ممنون‌ ازهمه.شماره خودم‌۰۹۹۱۶۷۴۳۵۵۴اگه کسی بودبگید  

2728

سلام دوستان۷ماهه(دختر)باردارم.مادرم هم بیماره هم وضعیت اقتصادیش بده نمیتونیم سیسمونی تهیه کنیم کسی اگه میتونه لطفابهم کمک کنه یامنوبه کسی معرفی کنه.خداخیرتون بده.09054059430

آرزو جان تل گرام داری؟ اگه اره دعوتت کنم به گروه خیریه ترنم مهر اون جا موردهایی معرفی میشن

سلام خسته نباشید دوستان واقعیت من دخترم تقریبا۲ماه دیگه بچه اش به دنیا میاد دستم یه مقدار خالیه ثواب هم داره اگر کسی کمکی از دستش بر میاد برای خرید سیسمونی کمکم کنه ممنونم ازتون

2738

سلام .من باردارم و حدود ۴۰ روز دیگه بچم به دنیا میاد 

ولی متاسفانه مامان و بابام اصلا توانایی خرید جهاز ندارن  کلی قسطای عقب افتاده  و وام بدهکارن و به هر دری میزنن نمیتونن سسیسمونی برام بخرن 

اگه میشه لطف کنین یه کمکی بهمون بکنین ... ممنون  

سلام دوستان خوبین من توانه خرید سیسمونی ندارم ممنون میشم کمکم کنین پدرم میوه فروشه درامده کمی داره فقط بغض توی دلمه که میگن نداریم که بخریم ممنون میشم کمکم کنین شرمنده نشم 

2706