2737
2734

واقعا عالی میشه خونه ایی که اشپزخونه اش در داشته باشه😍

با خیال راحت به کارت میرسی 😍مهمونم بیاد هیچ دغدغه فکری ام نداری که اگه بهمم بریزه نگران بشی❤

میشه برام یه دونه صلوات بفرستی !؟ان شا الله حاجت روایی خودت 🌱

آشپزخانه م درب داره خیلی راحتم

میتونی آشپزخونه ی گرم و سرد بسازی

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اپن رو نمیدونم کی مد کرد ولی خیلی بده خونه ها کوچیک کردن آشپزخونه ها رو نصفه و نیمه کردن بوی غذا م ...

این سبک معماری اصلا بافرهنگ ما جور نیست... اینم یجور تهاجم فرهنگیه دیگه.. تو خونه های قدیمی خانما حریم خصوصیشون حفظمیشد. راحت بودن 

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند

خونه باید مطبخ جدا داشته باشه یه آشپزخونه شیک هم فقط بیشتر واسه نما

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  

به نظرم در دار بهتره الان دیگه همون دیوار کوچیکم برداشتن فقط میگی انگار ته هال خونه ۴ تا کابینت زدی با یه سینک...

تا می توانم به لبخندها و شیطنت های دخترانه ام ادامه میدم.....
من تو خونه که جدید ک داریم میسازیم میخوام ی اشپزخونه دکوری کوچیک بزنم اشپزخونه اصلی بزرگ و درب دار&n ...

مبارکت باشه عزیزم

من به معجزه خدایی ایمان دارم که از دل پهنه های منجمد برف، گل یخ را میرویاند
2738

واااای نه 

آدم دلش میگیره

ما خانه دارا نصف عمرمون تو آشپزخونه ایم اونم فکر کن  در داشته باشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
اپن رو نمیدونم کی مد کرد ولی خیلی بده خونه ها کوچیک کردن آشپزخونه ها رو نصفه و نیمه کردن بوی غذا م ...

واقعا خیلی بده .هر چیزی والا قدیمیش بهتره.اشپزخانه باید یه جای امنی واسه خانما باشه نه که مهمون که میاد اصلا آدم توش راحت نیس

این سبک معماری اصلا بافرهنگ ما جور نیست... اینم یجور تهاجم فرهنگیه دیگه.. تو خونه های قدیمی خانما حر ...

اره دقیقا

جالبه همه اپارتمانها رو هم اینجوری میسازن

الان نوساز پیدا نمیکنی اشپزخونه در دار باشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706