2726

دیشب تاپیک زدم راجبش دیروقت بود کسی نبود جواب بده ببخشید دوباره تاپیک زدم راجبش

میخواستم راجب این ژل ایموشن قرمز (تنگ کننده)سوال کنم ازتون کسی هست که استفاده کرده باشه؟؟؟یا اطلاعاتی راجبش داشته باشه

من واسه خودم نمیخوام مجرد هستم لطفا بد وبیراه نگید بهم خودمم توی داروخونه کار میکنم ولی روم نمیشه اونجا از کسی بپرسم اینجا پرسیدم چون همو نمیشناسیم اگه استفاده کردید راهنمایی کنید تا منم ب اون شخص بگم دستتون درد نکنه

اونو نمیدونم اما گیاه مازو خوبه عطاریا دارن

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من شنیدم انار و آب انار به شدت تنگ کننده هست خودم تجربه امتحانشو ندارم😂😂😂😂

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
اونو نمیدونم اما گیاه مازو خوبه عطاریا دارن

اخه اینو چون خودم میخوام از داروخونه براش ببرم واسه همون میخواستم وگرنه فکر نمیکنم دوستمم روش بشه بره عطاری... حالا چطوری هست این من اطلاعاتی راجبش ندارم 

بهش میگم شاید خرید

من شنیدم انار و آب انار به شدت تنگ کننده هست خودم تجربه امتحانشو ندارم😂😂😂😂

همه اینارو امتحان کرده تاثیر نداشت ب من گفت توی داروخونه چیزی هست واسه این داستان... منم گفتم هست ولی نمیدونم تاثیر داشته باشه یا نه واسه همین سوال کردم... از دکتر داروخونه خجالت میکشم بپرسم 

اخه اینو چون خودم میخوام از داروخونه براش ببرم واسه همون میخواستم وگرنه فکر نمیکنم دوستمم روش بشه بر ...

هم واسه اون استفاده میشه هم واسه التهاب لثه.یه دونه هایی شبیه فندوقه باید پودرش کنی و نیم ساعت قبل از انجام نزدیکی اندازه ی یه بند انگشت بزنه داخل واژن.تا شش ساعتم اثرش میمونه.و کاملا همون لحظه ی اول متوجه ی تعییر میشه

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
همه اینارو امتحان کرده تاثیر نداشت ب من گفت توی داروخونه چیزی هست واسه این داستان... منم گفتم هست ول ...

بزن اینترنت 

مهربونی ایدز نداره...........تا میتونید بکنید...🤗🤓(عمیق تر کردن امر به معرف و نهی از منکر در باب مهربونی به درخاست دوستان بود😜😎)
این مازو واقعا تاثیر داره استفاده کردید ضرر نداره

اره والا دروع چرا استفاده کردم و راصی ام ولی پیشنهاد میکنم به شوهراتون لو ندین.من نگفتم😂😂😂بعد دوسه ماه دیگه کامل تنگ میشه فقط اینم بگم که شنیدم به بدن بعصیا نمیسازه و حساسیت ایجاد میکنه.من با وجودیکه خیلی چیزا بهش حساسیت دارم اما استفاده کردم و نتیجه گرفتم.قبلش کامل تو اینترنت جستجو کردم

2706