2733
2734
عنوان

از شوهر اشغالم متنفرم

789 بازدید | 77 پست

کثافت عنتر پارانویا داره

همیشه میگه من میدونم تواخر بهم خیانت میکنی

میدونم ولم میکنی میری با یکی بهترازمن

صدبار تاحالا پیش اومده ازخواب ک پاشده گفته خواب دیدم رفتی با فلان نفر

الانم عوضی از خواب پاشد فوشم دادمیگم چته میگه  خواب دیدم تورو سوار ماشین یه غریبه دیدم با ارایش و لباس افتضاح

منم گفتم خب ذهن خودت مریضه این خوابارومیبینی بمن چه

پاشد درومحکم کوبید رفت بیرون

اصلن مراعات منو نمیکنه حامله ام پا به ماهم😞

من بارها مچشو موقع چت کردن با زنای متاهل گرفتم یکیشونم دخترعمه  ی مامانش بود ک تو مجردی میخواستش

یه بارم دیدم تو گوشیش عکسای لختی یه زنه اس

بعدن فهمیدم همکار قبلیش بوده اشغال

واقعن ب این موضوع پی بردم ک کافر همه را ب کیش خود پندارد

چون خودش هرزه اس بهم خیانت میکنه وحشت اینو داره ک منم بهش خیانت کنم

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یاد بهبود افتادم دیشب از خواب پرید داد و بیداد کرد  اینجوری ادامه ندخ اگه خوب شدنی نیست  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2738

چرا اخه حامله شدی از این روانی الاغ 

طلاق بگیر بابا دو روز دیگه همه جا پخش میکنه زنم خیانت میکنه توی دادگاه هم ثابت کن که مریضه و خودش خیانت میکنه حیوون

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
هر وقت اینا رو میگه بخند بگو ژووون بابا... 😂 این همه داف بودم نمیدونستم؟!  صد در صد تضمینی دی ...

خیلی بدبینه

بخدا توعقد ک بودم میومد در دبیرستان بپا وامیستادببینه من چیکارمیکنم مستقیم میرم خونه یا نه؟😐

جوونه ی تو دلم...پسرم...مامان عاشقته مرد کوچولو^^😍😍😍❤

شما اگه با هرزگی و پارانوئیای شوهرت مشکل داشتی الان پیگیر تکمیل پروسه ی طلاق بودی نه درد زایمان!

خدارامیشناسم ازشمابهتر/شماراازخدابهتر/خداازهرچه پنداری جداباشد/خداهرگزنمیخواهدخداباشد/نمی خواهدخدابازیچه دست شماباشد/که اوهرگزنمیخواهدچنین آیینه ای وحشت نماباشد
2706