2726
عنوان

بهترین جاروبرقی چیه

1230 بازدید | 47 پست

بچه ها واسه جهیزیم میخام از تجربیاتتون بگین جاروبرقی خیلی واسم مهمه چون وسیله ای هس که یکسره باهاش کار می‌کنیم... بهترین مارک چیه از نطر مکش و قدرت موتور و صدا و خلاصه همه چی اوکی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من همه نوع جاروبریی اطرافم تست کردم چون فوق العاده رو جارو حساسم. بهترینی که تا حالا دیدم و برا خودم خریدم کینگ سامسونگ، الان نمیدونم هست یا نه اما واقعا عالیه

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

من مارك جارو مو نگاه نكردم اما عاليه از ايناس كه كيسه اينا نميخام هر وقت پر شد خالي ميكنم بچم رو پامه خاب رفت عكسشو ميفرستم واست 

يعني عاليه

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

من بوش دارم خیلی راضیم 

خونه پدرم قبلنا اونیکس داشتن اون هم عالی بود عالی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

من هارد استون دارم خیلی راضیم سال 90 خریدم کم صداترین جارو اون زمان بود تنها مشکلی ک داره اینه که چرخاش نسبت به هیکل جارو کوچیکه یکم سخت جابه جا میشه البته باید ببینی چی واست مهمه من صدای زیادش اعصابم خرد میکنه واسه همین اولین ملاکم کم صداییش بود

پسر قشنگم میلان جون  همه زندگیمه❤️
2706