2726

همه ما خواسته و آرزوهایی داریم ، با شکرگزاری از نعمت هایی که داریم ، علاوه بر حس خوبی که بدست میاریم باعث میشه خواسته هامونو جذب کنیم 😍 حتی وقتی چیزی میخوای و نداریش ، تصور کن اون برای توعه و از خدا شکرگزاری کن 😍 بهش میرسی 😊سه تا مورد برای همین الان فوق العادس !

خدایا شکرت سالمم ، خدایاشکرت درسامو خوندم ، خدایاشکرت خانوادم کنارمه 😍😘خدایا بابت همه چیزهایی که به من دادی شکرت میکنم 😍❤

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خدای مهربانم

❤️شکرت که در خانه هستم نه در بیمارستان...

🧡شکرت که روی مبل خانه نشسته ام نه در بستر بیماری....

💛شکرت که  طعم غذاها را میچشم و لذت میبرم؛ نه اینکه با بی میلی و به زور غذا بخورم....

💚شکرت که دلتنگ عزیزانم هستم که یک ماه هست ندیدمشان اما امیدوارم به زودی در آغوش بگیرمشان...نه اینکه امیدی به دیدار دوباره شان نداشته باشم...

💙شکرت که صدای عزیزان راه دوری که یکسال انتظار کشیدم تا نوروز ملاقاتشان کنم را میشنوم، هرچند نمیبینمشان...

💜شکرت که بهار را دوباره میبینم و زمستان پایان عمرم نبود...

💖شکرت که درختان دوباره سبز شدند و شکوفه دادند...

❤️شکرت که خورشید با مهر و بی منت بر سرمان میتابد...

🧡شکرت که طبیعت بیمار نشده و با جمالش چشمهایمان را نوازش میکند...

💛شکرت که امروز قدر همه ی داشته ها را بیشتر از قبل میدانم و شکرت که شکرگزارم...

✨پروردگارا همه ی بیماران را شفای عاجل عنایت بفرما و با دست توانایت کاری کن که سایه ی این بیماری شوم از سر دنیا کم شود...

✨خدای مهربانم پزشکان و پرستارانی را که در این ایام دور از خانواده، دور از فرزندان، دور از پدرمادرشان با این دشمن نامرئی (کرونا) میجنگند از ابتلا به این بیماری محافظت کن...

باید بگم خدایا شکرت که قراره امروز درس بخونم چون تازه داشتم شرو میکردم 😁

بله بگو 😍 خدایاشکرت بهم کمک میکنی که درسامو بخونم 😊❤

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور 😍 خدایا شکرت. کاربر خرداد ۹۸ هستم 😌 از ته دلم آرامش و صلح برای همتون میخوام 💜✨                                                                                                                            (اکانت ، برای دو نفره 😊)
خدای مهربانم ❤️شکرت که در خانه هستم نه در بیمارستان... 🧡شکرت که روی مبل خانه نشسته ام نه در بستر ...

😍👍👏❤

خدایا شکرتبابت این لبخندی ک رو لبمع و سلامتی ک دوبارع داری بهم برمیگردونی

خدایا هرار مرتبع شکرت بخاطر اینکه کسیو دارم ک همیشه پشتمع

خدایا هزار مرتبع شکرت بخاطر اینکع هنوز چشم وا میکنم و میبینم خونوادم سالم و سلامت بالا سرمن

🧿🌺🍃

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh