2726
عنوان

یه وقتاییم ب مردا حق بدیم

406 بازدید | 52 پست

خدایی ی وقتایی مردا هم حق دارن اگ کسی میاد تاپیک میزنه از شوهرش بد میگ سزیع گارد میگیریم حتی خود من داشتم فکر میکردم کار اشتباهیه ب خدا خیلی از مردا رد دادن وواقعا کارشون درس نیس ولی خدایی ی تعدادیم حق دارن مثلا اینکه فقط حرف حرف ما باشه بگیم هر سال اول عید خونه نادر پدر من توشخر من یا بریم بزاریمش دوهفته تو خونه تنها بابا خو اونم حق داره برا ما کار میکنه تو این شرایط سخته اقتصادی یا فقط ب خودمپن فکر کنیم هی برریم خرید چیزای گرون تو چشم و هم چشمی با جاری وخواهر شوهر واینا بعدم بهش بگیم خسیس دیدم ک میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردها هم خدايي دارن زحمت ميكشن تو اين شرايط برا زندگيشون، من هميشه از همسرم بابت زحمتايي كه ميكشه برا زندگيمون تشكر ميكنم

خدايا شكرت بابت هرچي كه دادي و آرامشي كه عطا كردي ، دوستت دارم♥️♥️
2728

بدی یه صفت اختصاصی برای آقایون نیست

بهش فکر کنید که خانوما هم میتونن بد باشن

اینطوری همه چی حل میشه

کاش یه پسر بچه اسپانیایی بودم که هر روز با یه دوچرخه میرفتم مزرعه پدرم و هیچوقت نمیدونستم خاورمیانه ی لعنتی کجاست...

واقعا درسته مردا خيلي گناه دارن 

من الان ي مدت باخودم كار كردم ك از همه نظر عااالي باشم تا اونم ك اينهمه براي زندگيمون زحمت ميكشه خسته نشه 

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅
یه خانمی بود یازده ماه بخاطر بارداری با شوهرش رابطه نداشت  بعد میگفت اون منو درک نمیکنه

خداییالان حق با مرده دیگ مگ ما باردار نبوذیم والا همه وظایف زناشوییم جفتمون انجام میدادیم

یادمه یه تاپیک خوندم که خانمه میگفت چرا شوهرم زنگ میزنه حال مادرشو میپرسه حق اینکارو نداره...و خیلیم اصرار داشت که شوهرش بیشعوره و دوسش نداره😐😐

راستی دنیا چه شکلی می شد اگر بجای آنکه در سینه ام گلوله ای بنشانی در قلبم گلی می کاشتی
بدی یه صفت اختصاصی برای آقایون نیست بهش فکر کنید که خانوما هم میتونن بد باشن اینطوری همه چی حل میش ...

بخدل خانوما بيشتر بدن بااخماشون با نيس حرف زدناشون مرد و ميشورن ميذارن سرجاش 

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅

بله 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
خداییالان حق با مرده دیگ مگ ما باردار نبوذیم والا همه وظایف زناشوییم جفتمون انجام میدادیم

همه همینو گفتن ولی خانمه میگفت اون مشروب میخوره منو درک نمیکنه، حرفمو گوش نمیده و..... 

2706