2726

شوهرم زود عصبانی میشه کنترل نمیتونه بکنه خودشو

دست بزن داره.

تاپیک‌قبلیمو بخونین متوجه میشین دیشب چه آبروریزی شد پیش خانواده ها.

الان تو یه اتاق دیگه تنهام.دارم با خودم فکر میکنم جدا بشم بهتره یا ادامه بدم.چقدر سخته چند سال از زندگیتو پای یه ادم اشتباه تباه کنی.

موندم تو دوراهی اگه جدا شم بهتر از این قسمتم میشه؟که بعید بدونم.

نمیدونم.فکر‌کنم باید تا اخر عمرم همینجوری زندگی کنم.دیگه ازش متنفرم دیگه جز نفرت هیچ‌حسی بهش ندارم

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

فقط برا عصبی بودن نمیش گف دلیل خوبیه...باقی چیزا رو هم بسنج

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تقريبا شوهرم اينجوري بود يكماه هرچي گفت مدارا كردم الان سده بهترين مرد دنيا با مردا بايد راه بياي ي مدت مثل بچه ميمونن بعدش نوكريتو ميكنن 

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅
2728

عزیزم تاپیک قبلت نخوندم 

ولی اگر واقعا میخوای تصمیم درست بگیری 

چندروز ازش دور بشو اگر دیدی بیقرار شدی براش پس هنوز ب شدت دوسش داری😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
بهش فرصت بده  ممکنه خودشو درست کنه اگه نمیخواد خودشو تغییر بده  با زندگیتو اعصابت بازی نکن

نه تازه طلبکارم میشه.که تقصیر تو‌بود 

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم

اصلا کاری به جزئیات زندگی شما ندارم

اصلا هم نمیخوام بدونم مقصر کیه

فقط نظر خودمو میگم چون میگی همسرتون دست بزن داره

هیچ دلیلی نداره آدم کسی رو تا آخر عمر تحمل کنه و جوانی و فرصت هاشو از خودش بگیره

تصمیم نهایی با استفاده از مشاوره های درست با خودتونه

کاش یه پسر بچه اسپانیایی بودم که هر روز با یه دوچرخه میرفتم مزرعه پدرم و هیچوقت نمیدونستم خاورمیانه ی لعنتی کجاست...
منم تقريبا شوهرم اينجوري بود يكماه هرچي گفت مدارا كردم الان سده بهترين مرد دنيا با مردا بايد راه بيا ...

شوهره من وحشی بود ننشم تحملشون نداشت الان خوب شده رام شده البته سختی زیاد کشیدم ولی جا خالی نکردم 

برید مشاوره اگه ادم شد و اخلاقاشو درست کرد که هیجی وگرنه اگه پشتیبان داری طلاق بگیر حالا که خودتم میگی جر نفرت هیچ حسی ندارم بهش

مردم گناه را نمی بینند ، مگر آنکه زنی مرتکب آن شود.....!
شوهره من وحشی بود ننشم تحملشون نداشت الان خوب شده رام شده البته سختی زیاد کشیدم ولی جا خالی نکردم&nb ...

اخه زندگي الكي نيست هرچي بشه بدو بدو بگي طلاق بخدا بعضيا فكر ميكنن جداشن ميتونن بايكي بهتر ازدواج كنن 

بعضي وقتا مشكل مازناييم ك بلد نيستيم وگرنه مردا بچه تر از اين حرفان

اسمم كبري نيييييس😅اينجا مثل كارنامه اعماله هرچي مينويسي پاك نميشه😅

اگه خانوادت پشتتن جدا شو.اگه نه بمون و سعی کن عصبیش نکنی

انشاالله خدا به راه راست هدایتش کنه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706