2733
2734
عنوان

خصوصیات مردم شیراز

18839 بازدید | 37 پست

می خواستم بدونم شیراز واسه ی زندگی خوبه یا نه؟  شنیدم خیلی آدمای بد دهن و بی ادبین محیطش هم خیلی فاسده با غیر بومی ها هم‌ اصلا خوب نیستن درسته یا نه؟  لطفا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ادم فاسد همه جا پیدا میشه ادم بی ادب هم همه جاهس مخصوص یه شهر خاص نیستن این ادمایی که میگی 

در کل خیلی خونگرم هستن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

من خواهرم هفده ساله اونجازندگی میکنه.تاحالا ازشون بد نگفته

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2738

خیلی لارج اند و مهمون نواز فقط خستن

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

حرف ندارن عالین

من تا حالا این حرفا رو نشنیدم

هر چی دوست شیرازی داشتم فوق العاده مهربون و باحال بودن 

فقط رو حریم خصوصی حساسن 

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  

من چند باری رفتم وضع حجاب خیلی بد بود حتی تهران بهتر بود نسبت به اونجا

میشه یه صلوات واسه ظهور اقا مون بفرستید اگه دوست داشتید یکی هم برای سلامتی مریضا بفرستید بازم اگه دوس داشتید یکی هم برای شفای مادرم بفرستید ((ملسی عقشا  ))
2706