2733
2734

اخه این چکاریه، چرا ا هرچی این دکترا میگن گوش میکنین،استراحت کن احتمال سقط داری، رحمتو دادی دست این دکترا سوراخ کردن، والا توی کشورای اروپایی هیچ کدوم از این آزمایشا انجام نمیشه، 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اخه این چکاریه، چرا ا هرچی این دکترا میگن گوش میکنین،استراحت کن احتمال سقط داری، رحمتو دادی دست این ...

بهتر از بچه ناقصه باز مطمئن میشی من انجام دادم مشکلی پیش نیومد 

مامان دلم برات خیییییلی تنگه جای خالیت با هیچ کس پر نمیشه 
اخه این چکاریه، چرا ا هرچی این دکترا میگن گوش میکنین،استراحت کن احتمال سقط داری، رحمتو دادی دست این ...

کسی که شرایط خاص داره باید انجام بده

درصد سقط با امینیو بین ۱ تا ۳ درصده

الکی نترسون یکیو که حاملست

طرف پولش که اضافی نکرده

خوبه یکم درست رفتار کردن با زن باردار رو یاد بگیریم

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
2738
عزیزم ان تی منم مشکل داره احتمال داره آمینوبشم چقدهزینه داشت میترسم خیلی سخت بود

خانمی انتی من دو بود ولی ازمایشم ریسک پایین. دکترم گفت هم سلفری هم امنیو ولی ندادم  سپردمش به خدا. حتی غربالگری دوم هم ندادم. الان گاهی میترسم میگم نکنه زبونم لال بچم یه وقت سندرومی بشه یا ناهنجاری داشت باشه

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
خانمی انتی من دو بود ولی ازمایشم ریسک پایین. دکترم گفت هم سلفری هم امنیو ولی ندادم  سپردمش به خ ...

خدانکنه عزیزم ان شالله بچتون سالم وسلامته من ان تیم ۲/۶۰و ان بی هم مشاهده نشده واسه همین گفت احتمالاآمینو

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
دلتون خوشه هااااا، من یکی از دوستانم تمام این آزمایشاتو انجام داد، گفتن سالمه بچش بدنیا اومده، سندرو ...

ازدواجشون فامیلیه یا سابقه دارن توخانوادشون

پسرگلم آسمونی شددیگه باردارنمیشم میشه دعاکنین مامان بشم  
خدانکنه عزیزم ان شالله بچتون سالم وسلامته من ان تیم ۲/۶۰و ان بی هم مشاهده نشده واسه همین گفت احتمالا ...

اهان. ایشالله که کنجدتون صحیح و سالمه عزیزم!

من ۳۴سالمه دوتا گل پسر دارم . ان تی من دو بود . انومالی هم ک رفتم همه چی نرمال بود

شاد بودن تنها انتقامی است که میتوان از دنیا گرفت ، پس همیشه شاد باش . . .
2706